Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama KEBAB PARK – otwarcie wrzesień 2022 – Jesteśmy na Rydarowskiej 6
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Ile będzie kosztowało ciepło w mieście?

Oceń

Przed kilkoma minutami Urząd Miejski w Gorlicach podzielił się informacjami na temat cen ogrzewania dla swoich mieszkańców. Informacja ta wywołała falę komentarzy pod artykułem na facebooku.
Ile będzie kosztowało ciepło w mieście?
Autor: halogorlice.info ©

 

W związku z licznymi pytaniami odnośnie cen ciepła dostarczanego na terenie Miasta Gorlice przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Urząd Miejski informuje, że w chwili obecnej trwa analiza rozwiązań przyjętych ustawą z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 poz. 1967).

Gorlicka Elektrociepłownia oraz MPGK dokładają wszelkich starań, aby wykorzystać wszystkie możliwości prawne w celu zapewnienia dostaw ciepła do gorlickich odbiorców w jak najniższej cenie.

Dokładne wyliczenia kosztów nowych stawek za dostawę ciepła, przedstawione zostaną w przyszłym tygodniu.

 

Źródło info: Urząd Miejski w Gorlicach

Napisz komentarz
Komentarze
........... 23.09.2022 06:42
Cała sytuacja nie powinna dziwić ludzi, bo sami sobie są winni zaistniałej sytuacji, bo gdy wybierali PiS i Prawicę odebrali sobie, swoim dzieciom i wnukom szansę na dobre i spokojne życie. Kaczyński i Ziobro oraz reszta cofają Nas do epoki wojen plemiennych i kamienia łupanego.

Mig 21.09.2022 23:55
Samorzady dostaly gigantyczna kase z budzetu panstwa na pokrycie wzrostow cen energii, do tego dochodzi ustawa o szczegolnych rozwiazaniach czyli kolejne rekompensaty przez rzad dla cieplowni, wiec niech nie przesadzaja. W innych miejscowosciach podwyzek nie ma lub sa niewielkie dzieki temu. No chyba, ze spekulanci znow beda chcieli zarobic..

Szczerze 21.09.2022 20:40
W Krakowie cena ogrzewania wzrosła o 15%. W Tarnowie o 5%. Można? Można.

jig 22.09.2022 07:39
U nas odpowiednio 150% a potem 500%, można ? Można .

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023