Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama Największy wybór rowerów i e-bike – CZEKAMY NA TWOJE ROWEROWE ZAMÓWIENIE! | IWOBIKE.PL - Let’s bike! - ul. Michalusa 1, GORLICE
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Piwo z wizerunkiem Ignacego Łukasiewicza już na półkach sklepowych

Oceń

Jeśli interesujecie się nietypowymi wyrobami polskich browarów, to Waszą uwagę może zwrócić produkt, który właśnie pojawił się na półkach.
Piwo z wizerunkiem Ignacego Łukasiewicza już na półkach sklepowych
Autor: halogorlice.info ©

 

Panie Ignacy! W tym dziale nie spodziewaliśmy się Pana spotkać!

A jednak!

Na półkach sklepowych pojawiło się nowe piwo

Wizerunek Ignacego Łukasiewicza trafia w tym roku nie tylko pod strzechy, ale i na półki sklepowe. Nie powinno to nas z resztą dziwić. Tworzenie nowych piw z okazji różnych świąt lub rocznic stało się modne. Piwa craftowe przeżywają swój złoty wiek, a lokalne browary, mimo wielu problemów, nadal znajdują wielu odbiorców.

O problemach branży pisaliśmy m.in. w tekście >>>Ratujmy polskie browarnictwo! Piwowarzy protestują, przeciwko drastycznej podwyżce akcyzy


Nowa moda spowodowała, że powstało wiele biznesów, które postanowiło wykorzystać ten trend. Po czasach, w których picie piw bezalkoholowych bądź bardziej wyszukanych traktowano jako dziwactwo, dzisiaj korzystanie w wyrobów browarów lokalnych jest bardzo popularne. Coraz częściej nie chodzi o to, żeby wypić jak najwięcej, ale żeby napić się mniej, lepszej jakości trunku. Sklepowe półki są dziś pełne piw, które odpowiadają nawet na wyszukane gusta klientów.

Nie ośmielamy się stwierdzić, jakie piwo jest najsmaczniejsze. Chcemy jednak przedstawić browarniczą ciekawostkę, która być może zjedna sobie grono sympatyków.

Jeśli kupujemy „oczami”, to piwo z wizerunkiem Ignacego Łukasiewicza z pewnością może zainteresować. Znana nam dobrze grafika ozdobiła właśnie piwo sprzedawane pod nazwą Gorlickie „Światło”. Pod spodem widzimy zaś napis Ignacy Łukasiewicz Patron roku 2022.

O sprawę zapytaliśmy UM w Gorlicach, gdzie poinformowano nas, że powstanie nowego trunku było inicjatywą bytowskiego browaru. Miasto, widząc potencjał promocyjny (produkt trafi na półki sklepowe w wielu, nawet odległych regionach Polski) pomogło w stworzeniu jego etykiety.

Możecie je nabyć także w naszym mieście.

A może już próbowaliście?


Napisz komentarz
Komentarze
Piwosz 22.09.2022 21:56
Co tam etykieta liczy się zawartość - napiszcie ile ma procent.

Piwosz 22.09.2022 21:55
Co tam etykieta liczy się zawartość - napiszcie ile ma procent.

MrRed 22.09.2022 17:24
butelka ładna, ALE...

Iks De 22.09.2022 15:19
Nie dobre te piwo nie nadaje się do picia, szkoda kasy

ja 22.09.2022 11:52
WSTRĘTNE

ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023