Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Mauricio i Cerad Enea Czarni Radom w rolach głównych turnieju w Kobylance [FOTO]

Oceń

Przez ostatnie dwa dni w Kobylance odbywał się Międzynarodowy Turniej Siatkówki o Puchar Złotego Kiwona. W zmaganiach uczestniczyło 6 drużyn z Polski, Słowacji, Węgier i Serbii.
Mauricio i Cerad Enea Czarni Radom w rolach głównych turnieju w Kobylance [FOTO]
Autor: halogorlice.info ©

 

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, w rozgrywkach uczestniczyły dwa kluby z Plus Ligi, Cerad Enea Czarni Radom oraz GKS Katowice. Stawkę uzupełniały słowacki VK MIRAD UNIPO Presov, serbski OK. RIBNICA KRALJEVO, węgierski VEGYESZ RC KAZNCBARCIKA oraz Karpaty Krosno, które wystąpiły w zastępstwie za turecki Milas Belediye Spor, który wycofał się z udziału w turnieju.

Najlepszą drużyną imprezy został Cerad Czarni Radom, który w finale pokonał słowacki VK MIRAD UNIPO Presov 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)

Drużyny Plus Ligi przyjechały do Kobylanki w najmocniejszych składach, wszakże już wkrótce rozpoczynają się rozgrywki ligowe, i każdy z zespołów potraktował turniej na poważnie. Był to ostatni sprawdzian w przedsezonowych przygotowaniach.

Zawodnicy Ceradu błyszczeli w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, a ich skład wzbogacony o nowych zawodników robił wrażenie.

Zawodnicy tego klubu zdominowali klasyfikację najlepszych graczy na poszczególnych pozycjach i tak najlepszym atakującym turnieju został Daniel Gąsior, najlepszym przyjmującym Paweł Rusin, najlepszym rozgrywającym Paweł Woicki. Nagroda dla najlepszego libero trafiła do rąk Bartosza Mariańskiego z GKS-u Katowice. Statuetka MVP turnieju trafiła do Mauricio Borges, nowego przyjmującego Ceradu Czarnych Radom.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023