Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Eko-Tech 2 - Gorlice, ul. 11 Listopada 27, tel. 519 832 580 - tylko u nas w Gorlicach znajdziesz tak bogaty i unikalny asortyment roślin!
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU

Oszczędności na gorlickiej pływalni

Podziel się
Oceń

Otwarta na nowo pływalnia przyciąga wiele osób, które chciałyby zakosztować relaksu, poćwiczyć czy przygotować się do zawodów. Jeśli jednak planujecie skorzystać ze strefy saunowej, musicie dobrze wybrać czas na wizytę.
Oszczędności na gorlickiej pływalni

Autor: halogorlice.info ©

 

Trzeba przyznać, że intensywność korzystania z obiektu istotnie zwiększa się po południu, a wcześniej z obiektu korzystają nieliczni.

To zaś spowodowało, że w ostatnich dniach pojawiła się pewna istotna zmiana.

Jak czytamy na jednej z karteczek widniejących na szybce przy kasie:

Z powodu oszczędności od 14 listopada 2022 r. w dni powszednie saunarium będzie czynne od godziny 16 do 22. Za utrudnienia przepraszamy.

 

To miejsce, w którym za dodatkową opłatą do biletu można skorzystać z sauny fińskiej, suchej, parowej oraz jacuzzi. 

W soboty i niedziele sauna parowa czynna będzie od godziny 10.

To ważne, jeśli planujecie przyjść na pływalnię, by wykorzystać ją właśnie na pobyt w saunie ulokowanej przy głównej niecce. Jacuzzi tam umieszczone działa normalnie, na wygrzewanie się w saunie trzeba jednak przyjść nieco później.

Decyzja, jak wskazuje informacja, jest podyktowana względami ekonomicznymi, które w tym przypadku nietrudno zrozumieć. Warto mieć to w pamięci, jeśli planujemy wyjście na basen i do strefy relaksu.
 

OSiR informuje o przygotowaniach do zimy

Jeszcze nie zapomnieliśmy o przyjemnych, ciepłych dniach, a miłośnicy białego szaleństwa już wyczekują otwarcia obiektów przeznaczonych do uprawiania sportów zimowych. Jak czytamy na stronie OSiR w Gorlicach:

Z uwagi na liczne zapytania telefoniczne i mailowe informujemy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji jak co roku prowadzi rutynowe działania zmierzające do uruchomienia wyciągu narciarskiego w Małastowie oraz lodowiska GOR-TOR w Gorlicach. 

Przy sprzyjających warunkach pogodowych nastąpi to w możliwie najszybszym terminie. 

 

Źródło info: OSiR Gorlice

Napisz komentarz

Komentarze

T 18.11.2022 15:19
Zobaczymy co będzie jak Sękowa baseny wybuduje...

ReklamaMet Chem - Okna PCV DRUTEX, kominki, piece kaflowe - Gorlice, ul. Kościuszki 12, tel. 18 353 10 74
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 18°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 23 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Roverek Treść komentarza: Szkoda ze takie imprezy kazdorazowo wabią do Gorlic domorosłych "rajdowcow". To co sie dzieje w tym okresie na ulicach a nocami na osiedlach woła o pomste do nieba. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 08:36 Źródło komentarza: Sebastian Stec zdominował Magurę Małastowską. Emocje, kraksy i zmienna pogoda podczas GSMP [FOTO] Autor komentarza: Podaj hasło, coś tam Jasło Treść komentarza: Tylko w Jaśle takie osoby dumnie noszące miano po glinianym wyrobie do przechowywania napojów 🤣 Data dodania komentarza: 14.06.2026, 19:17 Źródło komentarza: Przyjechał na policyjny dozór bez prawa jazdy i pod wpływem narkotyków Autor komentarza: Omair Treść komentarza: Smród, brud i hałas tyle w temacie. Dziwne jest, że miejsce nie jest rezerwatem, aby nie było akceptacji i zakazu do organizacji tego typu wydarzeń. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 13:15 Źródło komentarza: Deszcz, poślizgi i wielkie emocje. Trwa 13. Wyścig Górski Magura Małastowska [FOTO] Autor komentarza: Mitar Treść komentarza: Ze zdjęć wynika, że koparka nie stoi na poboczu drogi tylko na terenie plebanii. Jest tam budowane ogrodzenie. Kierujący motocyklem raczej nie mógł poruszać się drogą główną tylko jeździł po parkingu kościelnym. Z drogi głównej w to miejsce trzeba skręcić i pokonać ok. 20m. Więc to nie pobocze. Na parkingu często wiele osób "trenuje umiejętności". Nawet w nocy. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Zagórzany. Zderzenie motocyklisty z zaparkowaną minikoparką
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego