Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Studiuj w Jaśle • TRWA REKRUTACJA 2022/23• Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Traktor przygniótł mężczyznę (AKTUALIZACJA)

Oceń

Dziś (18 października) około godziny 17.40 służby ratownicze zostały wezwane do miejscowości Sękowa, gdzie wydarzył się nieszczęśliwy wypadek. Podczas wykonywania prac na roli, około 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez traktor.
Traktor przygniótł mężczyznę (AKTUALIZACJA)

 

W Sękowej, niedaleko Urzędu Gminy, doszło do tragicznego wypadku z udziałem traktora. Mężczyzna pracował na maszynie, gdy nagle na stromej górze, pojazd przechylił się, przewrócił i przygniótł około 50-letniego rolnika.Natychmiast wezwano służby ratownicze, które otrzymały zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o godz. 17.36. Na miejsce jako pierwsi przybyli strażacy z OSP Sękowa. Świadkowie wypadku zdążyli już wyciągnąć poszkodowanego traktorzystę spod przewróconego ciągnika. Niestety mężczyzna był nieprzytomny. Bardzo szybko podjęto reanimację, która trwała prawie godzinę.

O godz. 18.25 zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę w stanie krytycznym do szpitala. W tym momencie nie jest znany stan jego zdrowiaAktualizacja, 19.10.2017, g. 9.25:

Wypadkowi uległ 51-letni mieszkaniec miejscowości Sękowa. W trakcie prac polowych, podczas przejazdu przez miedzę, doszło do przewrócenia się traktora, niestety mężczyzna znalazł się pod pojazdem. Na miejsce wypadku została zadysponowana karetka pogotowia oraz straż pożarna. Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną. Mężczyznę w stanie krytycznym przetransporotowano do gorlickiego szptala, gdzie niestety zmarł. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Ciągnik został zabezpieczony do czynności prokuratorskich. - informuje nas rzecznik gorlickiej policji, Grzegorz Szczepanek.


Napisz komentarz
Komentarze
anonim. 19.10.2017 13:01
wyrazy wspolczucia

tom 19.10.2017 07:27
Wielka tragedia dla wszystkich co znali sp. Krzysztofa... szczere kondolencje dla zony i synow zmarlego...

ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023