Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaFejklowicz, Gorlice, ul Chopina 38,  - Artykuły elektryczne - oświetlenie LED - kable i przewody - osprzęt elektroinstalacyjny - telewizja przemysłowa - systemy alarmowe - aparatura modułowa
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Gmina Moszczenica. Ile bioodpadów wytworzyliście w 2022?

Podziel się
Oceń

Na stronie Gminy Moszczenica pojawił się komunikat kierowany do mieszkańców tego regionu, w szczególności osób, które oświadczyli, że kompostują bioodpady.
Gmina Moszczenica. Ile bioodpadów wytworzyliście w 2022?

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Komunikat dotyczący bioodpadów, które są zagospodarowywane w przydomowych kompostownikach brzmi następująco:

W związku z potrzebą pozyskania do sprawozdawczości informacji na temat ilości wytwarzanych odpadów BIO w kompostownikach przydomowych w roku 2022 zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety.

Dane zawarte w ankiecie będą wykorzystywane przez Urząd Gminy Moszczenica przy obliczaniu osiągniętego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (art. 3b ustawy z dn. 13 września 1996 r., o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2519 z późn zm.).

Ankieta dotyczy szczególnie właścicieli (użytkowników) nieruchomości, którzy oświadczyli w Deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, że bioodpady gromadzić będą w kompostownikach.

Ankietę należy złożyć w terminie do 31 stycznia 2023 r., w Urzędzie Gminy Moszczenica (pokój nr 11) osobiście, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przekazać Sołtysowi.

 

 

W ankiecie pojawiają się trzy pytania:

  • prośba o określenie orientacyjnej ilości wytwarzanych w gospodarstwie domowym bioodpadów (wyrażona w kilogramach),
  • prośba o określenie, ile z tych bioodpadów to odpady pochodzenia kuchennego i spożywczego (wyrażona w procentach: jaki odsetek kompostowanych bioodpadów to odpady pochodzenia spożywczego lub kuchennego),
  • prośba o określenie, jakim odsetkiem bioodpadów są odpady pochodzące z ogrodów.

 

Ankietę możecie pobrać bezpośrednio ze strony UG w Moszczenicy TUTAJ
 

Źródło info: UG w Moszczenicy

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle, STUDIUJ BLISKO SIEBIE ADMINISTRACJĘ LUB PEDAGOGIKĘ, studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line | ZAPISZ SIĘ TERAZ! STYPENDIA NAWET DO 4500 ZŁ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 8 km/h

ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244