Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Dołącz do zespołu ProtexDent CLINIC - stanowisko lekarz dentysta - Zagórzany 386A, 38-300 Gorlice

Gorliczanie wracają na zwycięską ścieżkę

Podziel się
Oceń

Siatkarze gorlickiego GKPS-u rozegrali wczoraj (11 marca) wyjazdowe spotkanie z Gryfem Brzesko, drużyną która w tym sezonie zepsuła sporo krwi rywalom.
gkps gorlice

Autor: halogorlice.info ©

 

Gryf Brzesko - GKPS Gorlice 0:3 (18:25, 17:25, 19:25)


Podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego mają chyba sposób na graczy z Brzeska, bo udało im się pokonać tę drużynę już drugi raz z rzędu. W Gorlicach w pierwszym spotkaniu padł wynik 3:1.

Jak relacjonuje kapitan gorlickiego GKPS-u Przemek Nikiel:

Mecz odbywał się pod naszą pełną kontrolą od początku, aż do końca jego trwania – powiedział Przemysław Nikiel.

Dzięki przewadze i bezpiecznemu wynikowi, na boisku mogli pojawić się wszyscy zawodnicy. Przeciwnikom nie udało się złamać naszej gry.


Po tym spotkaniu GKPS Gorlice awansował na 2. miejsce w tabeli rozgrywek I ligi małopolskiej. Przed nimi tylko niepokonany zespół Sparty Kraków, który dzierży fotel lidera już od dłuższego czasu. 

Kolejne cztery zespoły dzieli dystans 3 punktów, co sprawia, że każdy wynik może wymieszać te zespoły na miejscach od drugiego aż do piątego. Ostatnie miejsce w tabeli zarezerwował już sobie Gryf Brzesko.

Przed podopiecznymi Krzysztofa Kozłowskiego ważna potyczka z drużyną z Podegrodzia. Aby utrzymać miejsce w tabeli konieczna będzie wygrana za 3 punkty.


Tabela I ligi małopolskiej:

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1SMS SPARTA AGH Kraków616188594556
2GKPS Gorlice8141714694667
3MKS SKAWA Wadowice8121614660649
4GSKS Laskowa8121616709684
5KS GRÓD CZOP Podegrodzie7111513611592
6MKS GRYF Brzesko71421465585

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama

Temperatura: 11°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: V7 Treść komentarza: Jakieś wybory nadchodzą, że radni i politycy ryszyli tłuste ...? Data dodania komentarza: 15.10.2026, 19:22 Źródło komentarza: Radny Adam Piechowicz chce zmian na osiedlu Królów. Na początek kanalizacja na ul. Mieszka I Autor komentarza: tubylec Treść komentarza: Może pan radny zainteresowałby się również potokiem wypływającym z osiedla na ul. Węgierskiej ( chyba potocznie zwane Osiedlem Długosza),a przepływającym prze ul. Miodową i wpadającym do Sękówki. Potok pięknie wykonany, ale zarośnięty i zamulony solidnie. Był odmulany parę lat temu i chyba o nim zapomniano. Szkoda byłoby zaniedbać już tak do końca ten ciek. Panie radny Piechowicz - zapraszamy na „wizję lokalną”. Data dodania komentarza: 15.10.2026, 14:28 Źródło komentarza: Radny Adam Piechowicz chce zmian na osiedlu Królów. Na początek kanalizacja na ul. Mieszka I Autor komentarza: WRD Treść komentarza: W Jaśle w WRD pracują największe cwaniaki. Ciekaw jestem czy to ten sam policjant z SAMOKLĘSK który nieoznakowana CUPRĄ jeździ sobie na obiadki do swojego domu w czasie służby ;) Data dodania komentarza: 15.10.2026, 10:06 Źródło komentarza: 20-letni pirat drogowy z audi zatrzymany. Kontrola zakończyła się podwójną karą Autor komentarza: Abc Treść komentarza: Czy światła były czy nie to i tak nie powinien po drodze się poruszać. Oby ubezpieczyciel nie wypłacił nawet złotówki za motocykl, to dłużej będzie bezpieczniej na drodze i pseudo motocyklista nikomu nie zagrozi Data dodania komentarza: 14.10.2026, 17:54 Źródło komentarza: Lipinki. 16-latek poważnie ranny po zderzeniu z samochodem [AKTUALIZACJA]
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego