Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)

Mistrzostwa Polski. Trwa mecz naszych siatkarzy. Kibicujemy! [RETRANSMISJA]

Rozpoczęły się ćwierćfinały Mistrzostw Polski w siatkówce młodzików. W Ostródzie rywalizują najlepsze drużyny z całej Polski, wśród nich GKPS Gorlice.
Mecz GKPS Gorlice SMS warszawa Mistrzostw Polski w Ostródzie
Mecz w ramach Mistrzostw Polski w Ostródzie 2023

Autor: SMS Ostróda

Pierwszym rywalem gorliczan jest UKS MKS MDK Warszawa. Początek meczu o godz. 11.30.

W drugim dzisiejszym spotkaniu o godz. 16.30 GKPS Gorlice zmierzy się z zespołem ENEA Energetyk Poznań.

Jutro na zakończenie turnieju nasi młodzi siatkarze staną do walki z gospodarzami turnieju, SMS-em Ostróda (2 kwietnia, godz. 11.30).

W pierwszym spotkaniu turnieju SMS Ostróda przegrał z Energetykiem Poznań 1:2 (25:18,21:25,15:17). Najlepszym zawodnikiem meczu został Igor Juskowiak z Energetyka Poznań.

Gorliczanie przegrali swoje inauguracyjne spotkanie w ćwierćfinałowej grupie MP młodzików. Ulegli MKS-owi Warszawa 0:2 w setach do 19 i 22.

W pierwszej partii, po wyrównanym początku, gracze ze stolicy osiągnęli 4-punktową przewagę i utrzymywali długo taką przewagę. Gorliczanie próbowali się poderwać do walki lecz polegli w elemencie przyjęcia. Warszawianie serwowali w okolicę 9. metra i zdobywali punkty bezpośrednio z zagrywki. Set zakończył się wyraźnym zwycięstwem przeciwników 19:25.

Po przerwie w naszych siatkarzy wstąpił prawdziwy lew. Po kilku akcjach tablica pokazywała wynik 6:1 dla GKPS-u, chwilę później 9:3. Podopieczni Tomasza Chmury przeważali, skutecznie wyprowadzając kontry, obijając blok i broniąc każda piłkę.

Niestety przeciwnicy zwarli szeregi i stopniowo przewaga zaczęła topnieć. Od stanu 15:15 rozgorzała walka punkt za punkt. W końcówce więcej odwagi i opanowania wykazali warszawianie i to oni sięgnęli po zwycięstwo.

Zawodnikiem spotkania został Emil Puchalski z MKS-u Warszawa.

Kolejny mecz młodzików GKPS Gorlice dziś o godzinie 16.30. Zapraszamy na relację.