Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Palmy ozdobiły gorlicki Rynek. Przychodźcie, podziwiajcie [FOTO]

Podziel się
Oceń

W centrum Gorlic, przy ścianie i poręczny nad Pawilonem Historii Miasta pojawiły się piękne, okazałe palmy wielkanocne.
Palmy ozdobiły gorlicki Rynek. Przychodźcie, podziwiajcie [FOTO]

Autor: halogorlice.info ©

 

Palmy, które zdobić będą miejski rynek w czasie świat Wielkiej Nocy to prace, które uczestnicy zgłosili do VI konkursu Palm Wielkanocnych.

Chodzi o konkurs, o którym pisaliśmy w tekście >>>Najwyższa palma miała ponad 7 metrów! Kto ją przygotował?

 

Konkurs zorganizowany był przy parafii pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Konkurs rozstrzygnięto w minioną niedzielę. O tym, kto przygotował najpiękniejsze palmy przeczytacie we wskazanym wyżej tekście.

Tego, jakie wykorzystano techniki, jakie zastosowano rośliny i wykończenia, dowiecie się odwiedzając gorlicki rynek. Zobaczycie m.in. kwiaty z bibuły wykonane różnymi technikami, pracochłonne sploty i mocowania, które są nie tylko solidne, ale i estetyczne. Przyglądając się kolejnym poziomom palm wielkanocnych zobaczycie, jak kreatywnie, a jednocześnie zgodnie z tradycją, można spędzać czas poprzedzający święta Wielkanocne.

Doceńcie Twórców, podziwiajcie i chłońcie atmosferę zbliżających się świat.

 

Źródło info: UM w Gorlicach


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
ReklamaAdvertisement
POPULARNE
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 5 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: ;DTreść komentarza: Wybuchy i podpalenia? Tak wielka emisja CO2 powinna być krytykowana przez Pana Kuklę i resztę lewicowych działaczy w Gorlicach i okolicy. Aby wyrównać "ślad węglowy" powstały z tegoż, powinniście zapewne zasadzić z kilka hektarów lasu i przez najbliższy rok dojeżdżać do ratusza na rowerach. Tak będzie, nie? :D Banda hipokrytów...Data dodania komentarza: 2.05.2025, 23:35Źródło komentarza: Spektakularna rekonstrukcja Bitwy pod Gorlicami przyciągnęła tłumy [FOTO]Autor komentarza: Piesza.Treść komentarza: Byłam tą pieszą... Najlepsze jest to że ja na 90 % jestem pewna że on też zwolnił.. jak weszłam na pasy to z impetem ruszył i skręcił na drugi pas..Data dodania komentarza: 2.05.2025, 22:40Źródło komentarza: Brawura i skrajna nieodpowiedzialność. Kto kierował tym seatem? [VIDEO]Autor komentarza: GunTreść komentarza: Nie rozumiem. Czy ktoś chciałby żeby walec wojenny przetoczył się raz jeszcze przez Gorlice?! Świętuje się to wydarzenie tragiczne jakby to było jakieś błogosławieństwo i okoliczność przynoszącą miastu, jego mieszkańcom, jakąś zasługę, korzyść. Okropne.Data dodania komentarza: 2.05.2025, 21:47Źródło komentarza: Uroczystości 110. rocznicy bitwy pod Gorlicami na cmentarzu wojennym nr 91 [FOTO]Autor komentarza: Anty tenczowyTreść komentarza: Taki lewak i przyjął to odznaczenie od PRAWICY ?! Coś tu nie kaman.Data dodania komentarza: 2.05.2025, 19:05Źródło komentarza: Burmistrz Gorlic z wysokim odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta Węgier [FOTO]
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego