Niesamowita energia i moc!
Te pozytywne wibracje czuło się z daleka. Tłum zmierzający w stronę stadionu liczył na naprawdę mocne, dobre granie. Nie zawiedli się! Ci, którzy zdecydowali się spędzić dzisiejsze popołudnie i wieczór na gorlickim stadionie, musieli przygotować się na chłód. Nie odstraszyła ich poranna ulewa, ani podmuchy chłodnego wiatru.
Dni Gorlic 2023 dni cieszą się ogromnym szczęściem: pogoda nie pokrzyżowała planów osobom, które chciały dziś napełnić się dobrą energią.
Zmierzający na finałowy koncert Dni Gorlic łapali swoje spojrzenia w tłumie. Jeszcze się nie znają, ale uśmiech jest zawsze dobrym początkiem spotkania. Być może już za chwilę razem dadzą się ponieść muzyce? Może już za kilka dni właśnie te ulotne spojrzenia i jakiś detal ubioru pomoże odnaleźć na portalach społecznościowych osobę, z którą po raz pierwszy spotkali się właśnie dziś?
Młodzi, piękni i radośni
Niektórzy od wczesnych godzin stali przy barierkach, by zarezerwować sobie najlepsze miejsca i zwrócić uwagę artystów. Wszystko po to, by zająć jak najlepsze miejsca i móc spokojnie przyglądać się widowisku, które miało się niebawem rozpocząć.
Tak, takich poszukiwań z pewnością będzie wiele, ale najważniejsze ostatniego dnia kwietnia było świętowanie: wolności, radości, miłości i muzyki.
A tej nie zabrakło.
Zaczęło się od tradycyjnego przeglądu twórczości Gorlickiej Młodzieży, która w czasie dni Gorlic zawsze dostaje szansę wyjścia do publiczności, pokonania stresu i zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych.
Lato na MAXXXa i Gwiazdy wieczoru
Po tych prezentacjach przed gromadzącą się publicznością pojawił się zespół One Step młody, pop-rockowy zespół, który tworzą: Mateusz Jurek, Kamil Kotas, Mariusz Wideł, Rafał Pasoń, Bolesław Jędrzejowski.
Po ich występie przyszła kolej na kolejnych wykonawców – dwie solidne marki z różnych gatunków muzycznych: mieszanka popu i rapu oraz muzykę z pogranicza folku, rocka, ska i punku.
Około godziny 19 koncert rozpoczął Smolasty, który pod sceną zgromadził tłumy młodych ludzi! Świetnie integrował się ze swoimi fanami – wymiana energii była wręcz niesamowita.
Następnie, tuż przed 21 pod nogę i do śpiewu porwał gorliczan zespół Enej! I tutaj również energia biła ze sceny i prosto ze zgromadzonej publiczności! Było głośno, kolorowo i radośnie.
Takiej wrzawy i piszczenia w Gorlicach dawno nie było! Prowadzący imprezę Marek Rusinek, konferansjer z kilkunastoletnim doświadczeniem, patrzył z podziwem na schodzących ze sceny artystów, którzy rozkręcili imprezę, naprawdę na maxxaa!
Zróżnicowane propozycje muzyczne trafiły w sedno.
Wiosna w sercach
Na Dniach Gorlic świetnie bawili się nie tylko gorliczanie, ale i przyjezdni – z Jasła, Krosna czy z Sądeckiego. I co ważne bawili się z pełną kulturą, bez incydentów.
Widownia tętniła energią i ciepłem, mimo, że kwiecień żegnał nas chłodem i... błotem. W sercach gorliczan zakwitła jednak wiosna!
Tego, co się działo na płycie stadionu OSiR, nie sposób oddać słowami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i video.





![Niesamowity finał Dni Gorlic 2023 na stadionie. Smolasty i Enej dali czadu! [FOTO/VIDEO] dni gorlic 2023](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-niesamowity-final-dni-gorlic-2023-na-stadionie-smolasty-i-enej-dali-czadu-fotovideo-1682917673.jpg)














![Targ staroci w Siarach pełen gadżetów i świątecznych ozdób [FOTO] zdjęcie przedstawia dwie figurki bałwanków](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-targ-staroci-w-siarach-pelen-gadzetow-i-swiatecznych-ozdob-foto-1762681596.jpg)
![Tu nie będzie prądu w tym tygodniu. Sprawdź listę wyłączeń energii elektrycznej [HARMONOGRAM] zdjęcie przedstawia słup energetyczny](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-tu-nie-bedzie-pradu-w-tym-tygodniu-sprawdz-liste-wylaczen-energii-elektrycznej-harmonogram-1762673942.jpg)
![Gorlice. Zderzenie hondy i audi. Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia [FOTO] zdjęcie przedstawia kolizje hondy na ulicy Sienkiewicza](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zderzenie-hondy-i-audi-kierujacy-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-foto-1762669646.jpg)



![Siedliska. Zderzenie mercedesa i audi. Jedna osoba poszkodowana [FOTO] zdjęcie przedstawia uszkodzone pojazdy na jezdni w Siedliskach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-siedliska-zderzenie-mercedesa-i-audi-1762612447.jpg)
![Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zderzenie-dwoch-volkswagenow-na-zawodziu-1762156799.jpg)

![Święto krwiodawców - wielka gala PCK w Gorlicach [FOTO] zdjęcie przedstawia uśmiechniętą kobietę](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-swieto-krwiodawcow-wielka-gala-pck-w-gorlicach-foto-1762546462.jpg)
![Muzyczna podróż z Ignacym Krasickim w GCK [FOTO] zdjęcie przedstawia grupę młodzieży na scenie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-muzyczna-podroz-z-ignacym-krasickim-w-gck-foto-1762372132.jpg)




![O krok od tragedii. Mercedes uderzył w renaulta, na przejściu były dzieci [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia rozbite pojazdy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-o-krok-od-tragedii-dk28-calkowicie-zablokowana-aktualizacja-1761747317.jpg)
![Policja poszukuje 14-letniej Aleksandry Sroki [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia kolorowe zdjęcie dziewczynki, obok napis zaginiona](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-policja-poszukuje-14-letniej-aleksandry-sroki-aktualizacja-1762416966.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze