Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Święty Mikołaj będzie rozdawał słodycze
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Kiermasz książek używanych: dziś w bibliotece, jutro pod lipą [FOTO]

Podziel się
Oceń

Kiermasz książek używanych dziś schował się do wnętrza biblioteki. Jutro, jeśli tylko pogoda będzie sprzyjała, książki będą czekały na nowych właścicieli na skwerku przed gorlicką Miejską Biblioteką Publiczną.
Kiermasz książek używanych: dziś w bibliotece, jutro pod lipą [FOTO]

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Pierwszy tydzień maja nie rozpieszcza nas. Wielu z nas trzyma nadal zimowe ubrania pod ręką. Niestety chłód i spodziewane opady spowodowały, że ukochany przez wielu kiermasz książek używanych, który tradycyjnie organizowany jest pod chmurką, musiał schować się do wnętrza biblioteki. 
 

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło

Dzisiaj w eleganckim wnętrzu „Kawiarenki Literackiej Pod Sową”, miłośnicy książek mogli przebierać w woluminach. Z dala od chłodu, w pięknej przestrzeni zaaranżowanej dla miłośników literatury można było odpocząć, zagrzać się i na chociaż chwilę przenieść się do świata literackiego.

Było pięknie i przytulnie, z możliwością spokojnego wypicia filiżanki pysznej kawy i poczytania przy eleganckich stoliczkach, które wypełniły korytarz biblioteczny.

Jutro, jeśli tylko pogoda pozwoli, kiermasz trafi pod lipę. Jutro drugi dzień kiermaszu organizowanego w ramach celebracji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Ceny?

Jak zawsze symboliczne, a wybór książek duży.

Na naszych zdjęciach zobaczycie, jakie pozycje książkowe były do kupienia jeszcze dziś w południe.

Kiermasz jest jednym z wielu elementów świętowania, które będzie trwało przez cały tydzień. Pełen program obchodów znajdziecie w naszym tekście >>>Po prostu przyjdźcie do biblioteki: tu jest cudownie!

 

Z kim widzimy się jutro?



Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
ReklamaMarmed i słyszę - ZAPISY NA BEZPŁĄTNE APARATY SŁUCHOWE - ul. Sienkiewicza 36, Gorlice, tel. 18 353 82 66, 501 700 244