Mały czerwony moduł widoczny z prawej strony witryny internetowej miasta Gorlice umożliwia zgłoszenie nieprawidłowości, problemu bądź aktu wandalizmu, który widzicie w mieście. Sygnał dotrze natychmiast bezpośrednio do urzędników, którzy będą mogli niezwłocznie podjąć interwencję w sprawie. Narzędzie jest proste, a jego obsługa intuicyjna. Ma to pozwolić na szybkie podjęcie działania w sytuacji, w której dzieje się coś niewłaściwego.
Przycisku Zgłoś problem widoczny na stronie internetowej miasta przekierowuje Was do krótkiego formularza.
Jest tam pole temat, w którym należy wpisać kluczową informację o trudności bądź problemie w mieście, pole wiadomość, w którym możecie szczegółowo opisać swoją sprawę oraz pole, w którym możecie podać swój adres mailowy do ewentualnego kontaktu w przyszłości. Jest też możliwość dodania załącznika, np. w formie zdjęcia, który będzie dokumentacją zaobserwowanej przez Was nieprawidłowości.
Za jego pośrednictwem możecie szybko przekazać ważną w Waszej ocenie sprawę bezpośrednio urzędowi. Można z niego skorzystać zarówno za pośrednictwem komputera jak i poprzez urządzenia mobilne.
Jak wyjaśnia urząd:
Każde zgłoszenie kierowane jest na oficjalnego maila Urzędu Miasta i odbierane w godzinach pracy.
Wiadomość wysłana po godzinach pracy odbierana jest następnego dnia, a sprawy kierowane są do odpowiedniego wydziału.
Przypominamy też, że w sytuacjach, w których niezbędna jest interwencja służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, to narzędzie nie sprawdzi się. W takich okolicznościach należy dzwonić pod numer 112. Można też skorzystać z popularnego narzędzia jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Jeśli jednak widzicie problemy np. związane z zanieczyszczeniem przestrzeni publicznej, ubytkami w drogach miejskich czy też efektami aktów wandalizmu, których dokonano w regionie, to oferowana przez UM w Gorlicach możliwość będzie łatwym i szybkim sposobem na złożenie zawiadomienia w sprawie.
Jak precyzuje urząd:
Nie gwarantujemy pisemnej odpowiedzi na każdego maila, ale gwarantujemy, że każdą sprawę postaramy się rozwiązać najszybciej, jak to tylko możliwe.
Źródło info: UM w Gorlicach, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa









![Czy to było włamanie? Policja na ul. Kochanowskiego [FOTO] zdjęcie przedstawia policyjny radiowóz](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-wlamanie-do-mieszkania-1770408598.jpg)
![Kino Helios | Repertuar na bieżący tydzień [6-12 lutego] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w kinie Helios w Nowym Sączu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-helios-repertuar-na-biezacy-tydzien-6-13-luty-1770321237.jpg)



![Kino Kolory | Repertuar na bieżący tydzień [6 lutego -15 lutego] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w Kinie Kolory w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-kolory-repertuar-na-biezacy-tydzien-6-lutego-15-lutego-1770320447.jpg)

![Mój przyjaciel Masaj w Gorlicach. Elżbieta Wiejaczka o życiu w tanzańskiej wiosce [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia kobietę z czerwonymi koralami i mikrofonem przy ustach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-moj-przyjaciel-masaj-w-gorlicach-elzbieta-wiejaczka-o-zyciu-w-tanzanskiej-wiosce-foto-1769200543.jpg)

![Rozpoczął się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM] zdjęcie przedstawia dwóch chłopaków na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczal-sie-34-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-program-1769336771.jpg)






![Gorlice. Zdarzenie pojazdów na ul. Sikorskiego. Są ranni [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia karetkę pogotowia, dwa rozbite samochody](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zdarzenie-drogowe-na-ul-sikorskiego-1770374499.jpg)
![Ten kierowca zostawił chyba mózg w domu [VIDEO] zdjęcie przedstawia samochody na jezdni](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ten-kierowca-zostawil-chyba-mozg-w-domu-1770279643.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze