Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Piłkarze Glinika rozpoczęli sezon meczem o Puchar Polski PPN Gorlic

Podziel się
Oceń

Wczoraj gorliccy piłkarze rozegrali mecz III Rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Gorlice. Rywalem biało-niebieskich była drużyna Klubu Sportowego z Ropy.
piłkarze Glinika Gorlice podczas meczu na ul. Sienkiewicza w Gorlicach
Piłkarze Glinika Gorlice podczas meczu na ul. Sienkiewicza w Gorlicach

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info ©

 

Gorliczanie podchodzili do tego spotkania w roli faworytów. Było to spotkanie III rundy rozgrywek, będącym ćwierćfinałem tego wydarzenia.

 

KS Ropa – Glinik Gorlice 0:6 (0:3)

Bramki: Piotrowski 15', Śliwa 31', Mituś 45', Gogola 51', Świechowski 60', Świechowski 72'
 

Przyjezdni, grający na co dzień w IV lidze, nie dali żadnych szans zawodnikom z Ropy. Przypomnijmy, drużyna z Ropy gra o dwa szczeble niżej niż Glinik, w lidze okręgowej.

Worek z golami otworzył już w 15 minucie Kacper Piotrowski. Gorliczanie przeważali w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła, a kolejne trafienia wisiały w powietrzu. 

Podopieczni Tomasza Wacka rozkręcali się z minuty na minutę i na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. W 31 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Śliwa, a tuż przed przerwą gola do szatni zdobył Tomasz Mituś.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Przyjezdni prowadzili swoją grę i dość łatwo dochodzili do pozycji strzeleckich. Kolejne dwa ciosy zadali w ciągu niecałych 10 minut i wiadomo było, że drużyna z Ropy nie jest w stanie już dziś nic wskórać. Autorami bramek byli Piotr Gogola i Mateusz Świechowski. Ten ostatni, zdobywając szóstą bramkę, postawił przysłowiową kropkę nad i w tym spotkaniu.

Start IV ligi małopolskiej już wkrótce, w weekend 5 i 6 sierpnia. Gorliczanie rozpoczną rozgrywki 2023/24 meczem na wyjeździe z Barciczanką Barcice.

Życzymy powodzenia!

 


Napisz komentarz

Komentarze

Lesny 25.07.2023 01:12
Dajesz Scoles!

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaPrace wysokościowe - szybko, solidnie i sprawnie - Adam Piątkiewicz Alp-Lin
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
ReklamaAdvertisement
POPULARNE
ReklamaAdvertisement
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 14°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 4 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: ;DTreść komentarza: Wybuchy i podpalenia? Tak wielka emisja CO2 powinna być krytykowana przez Pana Kuklę i resztę lewicowych działaczy w Gorlicach i okolicy. Aby wyrównać "ślad węglowy" powstały z tegoż, powinniście zapewne zasadzić z kilka hektarów lasu i przez najbliższy rok dojeżdżać do ratusza na rowerach. Tak będzie, nie? :D Banda hipokrytów...Data dodania komentarza: 2.05.2025, 23:35Źródło komentarza: Spektakularna rekonstrukcja Bitwy pod Gorlicami przyciągnęła tłumy [FOTO]Autor komentarza: Piesza.Treść komentarza: Byłam tą pieszą... Najlepsze jest to że ja na 90 % jestem pewna że on też zwolnił.. jak weszłam na pasy to z impetem ruszył i skręcił na drugi pas..Data dodania komentarza: 2.05.2025, 22:40Źródło komentarza: Brawura i skrajna nieodpowiedzialność. Kto kierował tym seatem? [VIDEO]Autor komentarza: GunTreść komentarza: Nie rozumiem. Czy ktoś chciałby żeby walec wojenny przetoczył się raz jeszcze przez Gorlice?! Świętuje się to wydarzenie tragiczne jakby to było jakieś błogosławieństwo i okoliczność przynoszącą miastu, jego mieszkańcom, jakąś zasługę, korzyść. Okropne.Data dodania komentarza: 2.05.2025, 21:47Źródło komentarza: Uroczystości 110. rocznicy bitwy pod Gorlicami na cmentarzu wojennym nr 91 [FOTO]Autor komentarza: Anty tenczowyTreść komentarza: Taki lewak i przyjął to odznaczenie od PRAWICY ?! Coś tu nie kaman.Data dodania komentarza: 2.05.2025, 19:05Źródło komentarza: Burmistrz Gorlic z wysokim odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta Węgier [FOTO]
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego