Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Gorlice. Cud, że ktoś tu nie zginął. Audi ścięło słup [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (8 listopada) około godz. 11.45 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Krzywej.

 

Kierujący samochodem marki Audi, jadąc od strony ulicy Krakowskiej do centrum, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd wypadł z jezdni, uderzył w krawężnik, ściął słup oświetleniowy, wyrywając go z ziemi i zakończył jazdę na chodniku.

Trwa akcja usuwania pojazdu i zabezpieczania miejsca zdarzenia. Na miejscu pracują służby ratunkowe i pogotowie energetyczne.

Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA (źródło: KPP w Gorlicach, godz. 15.20)

Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy dzisiaj (8 listopada) o godz. 11.40 – informuje podkom. Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach.

Kierujący pojazdem osobowym, 34-letni mieszkaniec Libuszy, stracił panowanie nad kierownicą i na łuku drogi jego samochód wypadł z jezdni. Pojazd ściął dwa znaki drogowe i słup oświetleniowy, i wpadł na chodnik.

Nikt z postronnych osób, jaki i sam kierujący nie odniósł obrażeń.

Sprawca kolizji był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji otrzymał 10 punktów karnych oraz mandat w wysokości 2 tys. zł.


Źródło foto i video: własne/Czytelnik Krzysztof (dziękujemy za przesłanie)

Miejsce zdarzenia


Napisz komentarz

Komentarze

fjr_p 09.11.2023 13:13
To chyba jakaś kpina i żart, że nie skierowano tego do sądu.

allan 09.11.2023 06:37
Tak "kara" to jakiś żart, czy protest policji?

ewa1234 08.11.2023 20:27
no widać że jechał zgodnie z przepisami 50 na godz. i takie zniszczenia masz szczęście człowieku że nie było tam pieszych.... miałbyś pozamiatane

Cypisek 09.11.2023 10:31
Do tego rankiem padało. Ciekawe, jaki bieżnik był w tych oponach?

allan 09.11.2023 14:07
idz na swój portalik. sio.

diablica 08.11.2023 19:05
Apel do rodzicow pobliskiej szkoly:przywoźcie i odwiźcie swoje dzieci.Nie puszczajcie ich samych.Ktoreś dziś moglo zginąć

Anielica 09.11.2023 06:16
No tak. Najlepiej do samej klasy maturalnej i wprost pod salę lekcyjną. Przecież zdarzenie mogło mieć miejsce przed samym wejściem do szkoły. Pani będzie wjeżdżać z dzieckiem samochodem wprost do szatni rozumiem? Ja mam apel do rodziców by dały szansę swoim dzieciom przetrwać w świecie i nie uczyć ich od wożenia pod szkołę samochodem. Wyjazd do pracy przed 8 mą graniczy z cudem gdy wszyscy walnięci rodzice wjeżdżają pod same drzwi SP4 parkują zawracają, zatrzymują się. Jakąś masakra.

🇵🇱 08.11.2023 16:31
Myślalem ,że zasłabł a tu niestety być może padło hasło - Panie władzo ! Nie czuć w tem pojeździe prendkości !!! Najpierw taczkami biegiem niech pojeździ ,poźniej dopiero słabe auto. Jak zacznie myśleć i to opanuje niech próbuje czegoś lepszego.

Anielica 09.11.2023 06:19
Proponuję słownik języka polskiego w garść i najpierw dowiedzieć się jak się pisze "prędkość" , następnie dać długopis a dopiero po czasie dostęp do internetu i mediów.

PL 09.11.2023 12:37
Dziecko drogie ! Za nic na świecie nie czujesz ironii i nosaczowych memów. A mówili , że tylko gimby nie znajo ;)

marek 08.11.2023 14:52
jechał "trochę" za wolno... jakby szybciej to by przeleciał i nad latarnią i może nawet nad ratuszem.

czytelnik 08.11.2023 14:52
"Gorlice. Cud, że ktoś tu nie zginął. Audi wyrwało słup z korzeniami..." od kiedy słup może mieć korzenie ??? :P

Cypisek 09.11.2023 10:30
Już tak długo tam stoi, że się zakorzenił. Nie takie cuda to miasto pamięta.

kris 08.11.2023 12:09
wolno musiał jechać przecież wyżej mijał szkoła zaraz przejście dla pieszych oraz skrzyżowanie

ja 08.11.2023 12:01
Jechał z Krakowskiej czyli z góry a stoi jakby jechał od dołu , tak się obrócił?????

Anielica 09.11.2023 06:22
Oglądnij nagranie z monitoringu najpierw zanim będziesz wypisywał głupoty domniemując spisek lub pomyłkę

do Anielica 09.11.2023 10:16
jak pisałem ten komentarz to filmu jeszcze nie było

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle, STUDIUJ BLISKO SIEBIE ADMINISTRACJĘ LUB PEDAGOGIKĘ, studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line | ZAPISZ SIĘ TERAZ! STYPENDIA NAWET DO 4500 ZŁ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 19°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: 2137Treść komentarza: Gorlicom trzeba dobrego połączenia, ale z autostradą i z sąsiednimi miastami. Potrzeba rozładowania korków, obwodnicy południowej, a nie kolejnego bajdurzenia! Znów powiedziała co wiedziała.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 13:16Źródło komentarza: Barbara Bartuś o kolei i przyszłości Polski [FOTO]Autor komentarza: Fire flyTreść komentarza: Pewnie nie opłacił komendy jak syn byłego policjanta a dragi wrócą na ulice tyle że od policyjnych dilerówData dodania komentarza: 16.09.2025, 10:09Źródło komentarza: 19-latek zatrzymany z narkotykami – marihuana, mefedron i kokaina zabezpieczoneAutor komentarza: BatyrTreść komentarza: Jestem spokojny o losy ojczyzny skoro mają na nie wplyw tak światłe umysły i to grono młodych słuchaczy.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:27Źródło komentarza: Barbara Bartuś o kolei i przyszłości Polski [FOTO]Autor komentarza: WwTreść komentarza: To, co Pani poseł powiedziała o kolei, to bardzo ładnie. Tylko, że działać powinien raczej burmistrz. Nawet nie trzeba już żadnych inwestycji. Nie ma przeszkód technicznych, żeby z Gorlic do Rzeszowa pociągi jeździły nawet co godzinę (żart). Burmistrz z kierownikiem MZK powinni zabrać się na serio za autobus do Wetliny. Jeździ jak chce, a powinien być osobny kurs , skomunikowany z pociągiem na sztywno. Nie może być tak, że lekko spóźniony pociąg wjeżdża na stację, a autobus sobie jedzie. Ludzie nie z Gorlic, którzy wysiadają w Zag, mogą być nieco zszokowani tym, co tak widać. Wystarczy więc poprawić komunikację miejską, bez wielkich inwestycji.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 09:23Źródło komentarza: Barbara Bartuś o kolei i przyszłości Polski [FOTO]
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12