PRZECZYTAJ

Ćwierćfinał MMP. Wrocław ma najlepszych kadetów

Zakończyły się rozgrywki ćwierćfinałowego turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce kadetów U-15. Gospodarze imprezy zajęli zaszczytne 4. miejsce.
Trener siedzący przed zawodnikami tłumaczący im zagranie w koszykówce
W bieckiej hali POSM zakończył się dziś turniej koszykówki w kategorii kadetów

Autor: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

W pierwszym meczu dzisiejszego dnia gospodarze, MKS Gorlice podejmował ekipę PGE AK Młodych Żubrów z Białegostoku. Był to mecz o 3. miejsce imprezy, dwa pierwsze, premiowane awansem zajęły drużyny z Wrocławia i Poznania.

MKS Gorlice – PGE Młode Żubry Białystok 55:73 (11:16, 15:8, 22:28, 7:21)

Gorliczanie prowadzili wyrównaną rywalizację w tym meczu do połowy trzeciej kwarty. Potem nastąpił odjazd białostoczan i było po meczu, czwarta kwarta upłynęła na budowaniu przewagi przez ekipę z Podlasia. Miejsce na podium przypadło zespołowi Młodych Żubrów Białystok

WKK Wrocław - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 62:95

Wrocławianie pozbawili złudzeń swoim przeciwnikom już w pierwszej kwarcie wygranej wysoko 25:18, w kolejnej drużyna gości dołożyła jeszcze do pieca i podwyższyła przewagę do 10 punktów (41:31).

Najlepsza była 3. kwarta i to ona rozstrzygnęła losy rywalizacji w tej parze. Wrocław z trzema wygranymi melduje się w półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski kadetów U-15.