Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
ReklamaZapraszamy do zakupów u wiodącego sprzedawcy rowerów elektrycznych - Iwo Bike w Gorlicach
Reklama Zapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej. Świętuj z nami rozpoczęcie Wakacji 2025
ReklamaOśrodek Jeździecki Końskie Zacisze - pensjonat dla koni, jazda konna, lokal do wynajęcia - Jankowa 47, 38-350 Bobowa - ZADZWOŃ  601 702 207
Reklama Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach - REKRUTACJA - sprawdź ofertę
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025
ReklamaZostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach - trwa rekrutacja 2025/26

Poznaj najlepszych uczniów z Gorlickich szkół – wszyscy spisali się na 6!

Podziel się
Oceń

Ta gorlicka szóstka uczniów w tym roku szkolnym spisała się nie tylko na medal, ale też osiągnęła najlepsze wyniki.
Najlepsi uczniowie z Gorlic
Poznajcie najlepszych uczniów z gorlickich szkół.

Autor: UM Gorlice

 

  • Tobiasz Przybyło – uczeń Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach, średnia 5.86

Tobiasz jest uczniem klasy 7c, a jego zainteresowania to przede wszystkim: motoryzacja, piłka nożna, muzyka, film, gry. W przyszłości planuje naukę w liceum na profilu matematyczno-fizycznym oraz studia informatyczne.

  • Arkadiusz Bajorek – uczeń Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 w Gorlicach, średnia 6.0

Jego hobby to numizmatyka, skoki narciarskie oraz teleturnieje „Jeden z dziesięciu” oraz „Awantura o kasę”. Swoją przyszłość wiąże z karierą adwokata.

  • Wojciech Kuk – uczeń Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Gorlicach, średnia 5,93

Fan biologii, chemii oraz astronomii marzący o medycynie, a dzięki zawodzie lekarza chce pomagać innym. Wojciech chciałby także podróżować, a w wolnych chwilach czytuje literaturę z okresu II wojny światowej oraz obserwuje nieboskłon przez teleskop.  

  • Jan Wójcikiewicz – uczeń Miejskiego Zespołu Szkół nr 4, średnia 5.93

Uczeń klasy 7a, który interesuje się historią oraz polityką. Janek to przede wszystkim finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego oraz Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z dobrą nowiną przez życie – Ewangelia według św. Mateusza”.

  • Ala Słowik – uczennica Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach, średnia 5.82

Ala uwielbia zabawy z swoim psem, ale także jazdę na rowerze oraz wędrówki oraz konie, jak również karate i pływanie. Co więcej, jest harcerką i należy do 4 DH Gryf, przez co zawsze można na niej polegać. 

  • Paweł Homa – uczeń Miejskiego Zespołu Szkół nr 6 w Gorlicach, średnia 6.0
     

To dopiero uczeń „renesansu”, który interesuje się historią, polityką oraz strzelectwem, ale również językiem angielskim oraz włoskim, które przydadzą się mu w upragnionej karierze dyplomaty. Na swoim koncie Paweł posiada imponującą liczbę tytułów laureata z rozmaitych konkursów na szczeblu zarówno wojewódzkim, jak i ogólnopolskim. 

Wszystkim zdolnym uczniom gratulujemy i czekamy na kolejne osiągnięcia, ale też życzymy udanych wakacji oraz spełnienia ambitnych marzeń na przyszłość. 

Źródło info: UM w Gorlicach

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
AKTUALNOŚCI
ReklamaZnajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama
POPULARNE
ReklamaWeronica sp. z o.o. zaprasza uroczyste obchody Jubileuszu 30-lecia
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 15°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama