Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - REKRUTACJA OD 9 CZERWCA 2025

Nauczyciel z Ropy odebrał prestiżowe wyróżnienie [FOTO]

Podziel się
Oceń

W Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom XIV Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”, konkursu na animację „Patrzeć i być widocznym” oraz statuetek Małopolskiego Ambasadora Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD). Wydarzenie miało na celu uhonorowanie osób i instytucji, które wniosły trwały wkład w poprawę bezpieczeństwa na drogach regionu.
Uroczystość wręczenia nagród w Krakowie
Nagroda Małopolskiego Ambasadora Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Pana Grzegorza Mliczka

Autor: Gmina Ropa

 

Nagroda Małopolski Ambasador BRD została ustanowiona przez Przewodniczącego Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Łukasza Smółkę. 

Ma ona charakter honorowy i jest przyznawana przez Prezydium Małopolskiej Wojewódzkiej Rady BRD osobom oraz organizacjom, które podejmują długofalowe działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Małopolsce. Statuetka symbolizuje zaangażowanie w edukację, wdrażanie innowacyjnych projektów oraz tworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i dobrych praktyk w zakresie BRD.
 

Laureaci nagrody Małopolski Ambasador BRD 2025:

  • Organizacja Pozarządowa Roku: Auto Moto Klub Limanowa – za wkład w propagowanie zasad bezpieczeństwa oraz aktywną działalność edukacyjną.
  • Osoba Roku: Tomasz Gębala (nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stroniu) oraz Grzegorz Mliczek (nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Ropie) – za zaangażowanie w edukację dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
  • Małopolski Ambasador BRD: Angelika Świerblewska, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mikluszowicach – za wieloletnie działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz realizację programów edukacyjnych w tym zakresie.

 

Drogie Dzieci, Uczniowie oraz Absolwenci,
Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za Wasze nieustające zaangażowanie i pasję, które przez ostatnie 21 lat wnosiliście do turniejów BRD – powiedział Grzegorz Mliczek.

Dzięki Wam miałem zaszczyt otrzymać Nagrodę Małopolski Ambasador BRD. Wasze uczestnictwo i nieoceniona praca nie tylko przyczyniły się do wspólnych sukcesów, ale również budowały więzi i wspomnienia, które będą z nami na zawsze. Jestem niezwykle dumny z Waszych osiągnięć i pełen nadziei na przyszłość. Dziękuję, że jesteście częścią tej wspaniałej społeczności.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach Małopolski. Ich praca przyczynia się do budowania świadomości i kształtowania dobrych nawyków u kolejnych pokoleń uczestników ruchu drogowego.

Nagrodzeni Ambasadorzy BRD są dowodem na to, że wspólna praca i zaangażowanie wielu osób oraz organizacji może realnie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na drogach. Organizatorzy konkursu już teraz zapraszają do udziału w kolejnych edycjach wydarzenia!

 

Nagroda Małopolskiego Ambasadora Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Pana Grzegorza Mliczka, źródło foto: Gmina Ropa

 

Nagroda Małopolskiego Ambasadora Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Pana Grzegorza Mliczka, źródło foto: Gmina Ropa

 

Nagroda Małopolskiego Ambasadora Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Pana Grzegorza Mliczka, źródło foto: Gmina Ropa

 

Nagroda Małopolskiego Ambasadora Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Pana Grzegorza Mliczka, źródło foto: Gmina Ropa

 

Nagroda Małopolskiego Ambasadora Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla Pana Grzegorza Mliczka, źródło foto: Gmina Ropa

 

Źródło info i foto: Gmina Ropa

 


Napisz komentarz

Komentarze

Łukasz 28.02.2025 16:40
Gratulacje, Grzegorz!

ReklamaStudiuj w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
ReklamaAeroklub Podhalański Nowy Sącz - przejmij stery i zostań pilotem - szkoelnie samolotowe - szkolenie szybowcowe - szkolenie do licencji samolotowej - szkolenie dodatkowe - ZADZWOŃ 18 444 84 09
ReklamaAkademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi | Filia w Jaśle, STUDIUJ BLISKO SIEBIE ADMINISTRACJĘ LUB PEDAGOGIKĘ, studia licencjackie i magisterskie podyplomowe wspomagane on-line | ZAPISZ SIĘ TERAZ! STYPENDIA NAWET DO 4500 ZŁ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 17°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 5 km/h

OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: masakraTreść komentarza: napiszcie ile miast badali , bo może badali 85, a Gorlice 82 miejsce ?Data dodania komentarza: 18.09.2025, 21:35Źródło komentarza: Awans, który robi wrażenie! Gorlice w czołówce polskich samorządówAutor komentarza: ArielTreść komentarza: Jeże rzeczywiście wytropią i wytępią ślimaki, są szybsze;) Moja koleżanka na działce miała zatrzęsienie tych ślimaków i sprowadziła 2 jeże. Po jakimś czasie nie było ani jednego ślimaka i na drugi rok też nie było po nich nawet śladu. Za to tych jeży nabrało się tyle, że strach było wejść na tą działkę. Raz poszliśmy komisyjnie liczyć i naliczyliśmy 29 jeży, ale nie wiem czy to było dokładnie, bo część tego towarzystwa nam się rozbiegła. I ta koleżanka wtedy powiedziała, że już chyba wolała te ślimaki niż jeże...Data dodania komentarza: 18.09.2025, 18:34Źródło komentarza: Wrzesień. Najlepszy czas na walkę z tymi szkodnikami! Ten gatunek ślimaka jest okropnyAutor komentarza: strona wuwuwuTreść komentarza: Wczoraj śmiertelny wypadek w Faściszowej, przed Zakliczynem na DW 980. Też motocyklista.Data dodania komentarza: 18.09.2025, 11:11Źródło komentarza: Czarna seria wypadków z udziałem motocyklistówAutor komentarza: XTreść komentarza: Biologiem nie jestem ale bazując się na treściach znalezionych w internecie a także własnymi obserwacjami: sprzymierzeńcami w walce ze śliwkami nagimi są nasze rodzime winniczki. Zjadają jaja i młode osobniki ślimaków nagich. Sypiąc "niebieskie granulki" ludzie zabijają więc także swoich sprzymierzeńców.Data dodania komentarza: 17.09.2025, 21:21Źródło komentarza: Wrzesień. Najlepszy czas na walkę z tymi szkodnikami! Ten gatunek ślimaka jest okropny
Reklama