Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki 34
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110

Czy to ta sieć otworzy swój sklep na Jarmarku Pogórzańskim? Pojawiły się ogłoszenia

Podziel się
Oceń

W sieci pojawiły się ogłoszenia, które mogą zainteresować mieszkańców Gorlic. Popularna sieć handlowa rozpoczęła rekrutację na stanowiska w nowym sklepie, którego lokalizacja została oznaczona po prostu jako „Gorlice”. Czy oznacza to, że duńska marka wkrótce otworzy swój pierwszy salon właśnie w naszym mieście?
zdjęcie przedstawia szyld jarmark pogórzański
Czy w Gorlicach powstanie sklep Jysk?

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info

 

Jarmark Pogórzański – czy tu powstanie Jysk?

Choć oficjalnych informacji ze strony sieci, jak i administratorów obiektu jeszcze nie ma, gorliczanie już spekulują, gdzie mógłby znaleźć się nowy sklep. Jednym z najczęściej wymienianych miejsc jest nowo wybudowany pawilon handlowy na terenie Jarmarku Pogórzańskiego. 

To właśnie tam jeszcze kilka lat temu działał sklep NeoNet, który doszczętnie spłonął rano 22 kwietnia 2023 roku. W pożarze straty były ogromne, a sam budynek musiał zostać rozebrany.

Dziś w jego miejscu stoi nowo wybudowany obiekt, który wydaje się idealny dla sieci takiej jak JYSK – duży metraż z wygodnym dojazdem, parkingiem i lokalizacją blisko głównej arterii Gorlic. Czy to tam powstanie sklep skandynawskiej marki? To wciąż niepotwierdzona informacja, ale wiele wskazuje na to, że lokal właśnie w tej części miasta może być brany pod uwagę.

Czym jest JYSK?

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa z siedzibą w Danii, specjalizująca się w sprzedaży wyposażenia wnętrz. Firma oferuje szeroki wybór mebli, artykułów do sypialni, łazienki, kuchni oraz dodatków do domu i ogrodu. 

Sklepy tej marki znane są z przystępnych cen, skandynawskiego stylu i częstych promocji. Działając od 1979 roku, JYSK rozwinął się do sieci liczącej ponad 3 tysiące sklepów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie – w tym ponad 300 lokalizacji w Polsce.

Kogo szuka JYSK?

Ogłoszenie o pracę, które wywołało nasze zainteresowanie, nie pozostawia wątpliwości: JYSK szuka osób z pasją do sprzedaży, gotowych pracować w zespole i zapewniać najwyższy poziom obsługi klienta. Miejscem pracy są wskazane Gorlice.

Pracodawca oferuje jasno określoną ścieżkę kariery, elastyczny grafik, atrakcyjny system premiowy, rabaty pracownicze i szereg benefitów – od prywatnej opieki medycznej po udział w akcjach charytatywnych i sportowych. Wśród wymagań znajdują się otwartość, komunikatywność, zaangażowanie i gotowość do pracy w weekendy.

Dla wielu osób może to być szansa na stabilne zatrudnienie u jednego z najprężniej rozwijających się pracodawców w sektorze handlu detalicznego.

Czy JYSK otworzy sklep właśnie na terenie dawnego NeoNetu? 

Na razie brak oficjalnego potwierdzenia, ale lokalne tropy i aktywność rekrutacyjna marki każą uważnie śledzić rozwój wydarzeń. 

Jedno jest pewne – skandynawska sieć wkracza do Gorlic, a to dobra wiadomość dla klientów i potencjalnych pracowników.

 


Napisz komentarz

Komentarze

Wicia 30.04.2025 23:09
Czy ktoś sprawdzał jak wygląda rekrutacja? Pytania jak na maturze, nagrania wideo z odpowiedziami itp. Za minimalną krajową a rekrutacja jak na stanowisko dyrektora... za małe miasto na taki sklep, dadzą pracę po znajomości, a inne mniejsze sklepy będą zwalniać... za chwilę będą tylko molochy z obcych krajów, nie będzie jednego polskiego pracodawcy w mieście światła...

Mati 30.04.2025 21:45
Tak są oferty na O..x ale kto pójdzie pracować na 3/4 etatu jak to ogłaszają , normalnie wyzysk zarabiają krocie na tej chińszczyźnie a ludzi za grosze chcą przyjąć.....tu najbardziej lokalizacja pasuje na Jysk bo nigdzie więcej nie ma tak dużego lokalu

Pione 30.04.2025 21:35
Prawo nagłówków Betteridge'a.

ReklamaPaństwowa Szkoła Medyczna z tradycjami, Gorlice, ul. Jagiełły 2 - kontakt: 18 352 04 59
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Fiesta Ameryki Łacińskiej, 26 lipca 2026 (niedziela) - Biecki Jarmark Kultury, start godz. 1, atrakcje dla dzieci, dmuchańce - koncert Ciryam, gwiazda wieczoru Sonora De Llegar z Chile
Reklama

Temperatura: 16°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 3 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: jakis typ Treść komentarza: na słonecznej nie było słychać Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:20 Źródło komentarza: Czy system alarmowy zdał egzamin? Napiszcie, co słyszeliście Autor komentarza: Ariel Treść komentarza: Pytała o kolej... To dokładnie tak samo, jakbym w sobotni poranek pomaszerował na rynek maślany i rozpytywał ludzi dlaczego na śliwkach i gruszkach przesiadują sobie osy. To już nawet nie jest śmieszne. W ogóle uważam to za socjologiczny fenomen, że posłanka, która przez kilka kadencji wykazuje się przerażającą indolencją i całkowitą nieskutecznością i tak co 4 lata znajduje poparcie gorliwych wyznawców tej właśnie indolencji i nieskuteczności. Biorę oczywiście pod uwagę, że mogłem coś przeoczyć, o czymś nie wiedzieć, lub czegoś nie dosłyszeć. W takim razie bardzo proszę o wyprowadzenie mnie z tego umysłowego marazmu i przypomnienie choć jednego skutecznego działania na rzecz lokalnej społeczności. O prowadzaniu guru przez labirynty sejmowych korytarzy wiem... i o organizowaniu przeglądów pieśni patriotycznych też wiem ;D Data dodania komentarza: 22.07.2026, 10:46 Źródło komentarza: Barbara Bartuś pyta o kolej dla Gorlic. Czy powiat gorlicki nadal będzie wykluczony komunikacyjnie? Autor komentarza: V7 Treść komentarza: Oczywiście że nie. Żyjemy w Polsce, tu ceny tylko w górę. Pani tu pierwszy raz? ;) Data dodania komentarza: 22.07.2026, 09:09 Źródło komentarza: Ciepło ze spalarni coraz bliżej. Pokazano wnętrze instalacji w Gorlicach [VIDEO] Autor komentarza: miki Treść komentarza: Męcina Wielka cisza Data dodania komentarza: 22.07.2026, 08:28 Źródło komentarza: Czy system alarmowy zdał egzamin? Napiszcie, co słyszeliście
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego