Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaFejklowicz, Gorlice, ul Chopina 38,  - Artykuły elektryczne - oświetlenie LED - kable i przewody - osprzęt elektroinstalacyjny - telewizja przemysłowa - systemy alarmowe - aparatura modułowa
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki 34
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, Wydział Nauk Inżynieryjnych - MECHATRONIKA, INFORMATYKA, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI tel. 18 547 29 08

Niedziela ładna, ale chłodna jak na tę część maja [PROGNOZA POGODY NA DZIŚ]

Podziel się
Oceń

Niedziela przyniesie nam powrót wiosny w ładniejszym wydaniu. Co prawda w dalszym ciągu wzrost temperatury będzie ujemnie odbiegał od normy wieloletniej, lecz za to w trakcie dnia nie zabraknie przejaśnień.
zdjęcie przedstawia kwiaty polne
Dziś temperatura umiarkowana w okolicach 16 stopni.

Autor: ilustracyjne/halogorlice.info/Oliwia Telep

 

Zachmurzenie w niedzielę będzie u nas małe lub umiarkowane. Większe zachmurzenie będzie w drugiej fazie dnia. Będzie to powiązane z powstaniem chmur kłębiastych w wyniku dziennego ogrzania dolnej troposfery i co za tym idzie pojawienia się słabej konwekcji. 

Poszczególne chmury nie powinny się na tyle rozwinąć, żeby padał u nas deszcz, w związku z czym czeka nas przyjemna niedziela z umiarkowanym wzrostem temperatury powietrza.

Po południu na termometrach zobaczymy maksymalnie około 16 stopni w północnej części powiatu, w południowej około 14.

Małe zachmurzenie podczas nocy z soboty na niedzielę sprawi jednak, że temperatura minimalna lokalnie zbliżyła się w okolice 0 stopni w naszym rejonie.

Wiatr w niedzielę będzie umiarkowany lub słaby z północnego wschodu.

Grafika:

- spodziewany wzrost temperatury powietrza w niedzielę o 17 CEST.

Miłego dnia!

 

Spodziewany wzrost temperatury powietrza w niedzielę o 17 CEST, źródło: wxcharts.com

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama