Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - II tura rekrutacji do 17 września - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 5%!

Gorlice. Zdarzenie opla i motocykla. W mieście tworzą się korki [AKTUALIZACJA]

Podziel się
Oceń

Dzisiaj (24 czerwca) około godz. 15 na ul. Kościuszki w Gorlicach doszło do poważnej kolizji drogowej.
zdjęcie przedstawia samochód który uderzył w skuter
Kolizja na ul. Kościuszki w Gorlicach.

Autor: halogorlice/Tomasz Stasiowski

 

Kierujący osobowym oplem zderzył się z motocyklem. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe, straż pożarna, karetka ZRM i policja.

Poszkodowany został kierujący jednośladem, mężczyzna został zabrany do gorlickiego szpitala.

Ruch po ul. Kościuszki odbywa się wahadłowo, zablokowany jest pas z Ropicy Polskiej w kierunku Zawodzia.


AKTUALIZACJA (źródło info: KPP w Gorlicach, 25 czerwca 2025, godz. 12.20)

We wtorek (24 czerwca) około godz. 15 na ul. Kościuszki w Gorlicach doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego oraz motocykla – informuje rzecznik gorlickiej policji podkom. Gustaw Janas.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Opel, mieszkanka Gminy Ropa, nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią motocykla marki Kawasaki, w wyniku czego najechała na jego tył. 

Obaj kierujący byli trzeźwi. Kobieta została uznana za sprawczynię kolizji i ukarana mandatem w wysokości 1 500 zł oraz 12 punktami karnymi.

 

Kolizja na ul. Kościuszki w Gorlicach, autor foto: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

Kolizja na ul. Kościuszki w Gorlicach, autor foto: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

Kolizja na ul. Kościuszki w Gorlicach, autor foto: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

Kolizja na ul. Kościuszki w Gorlicach, autor foto: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 

Kolizja na ul. Kościuszki w Gorlicach, autor foto: halogorlice.info/Tomasz Stasiowski

 


Napisz komentarz

Komentarze

Klesior 24.06.2025 17:34
To jest skuter? Niezły za moich czasów takich nie było

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD- EDYCJA 2026, Powiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach programu
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu - Rekrutacja 2026/2027 - bezpłatna edukacja - praktyczne podejście - kadra ekspertów
AKTUALNOŚCI
Reklama Zapraszamy na Wielkie Targi Roślin 13-14 września do Gorlic w Hali Sportowej OSiR
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 21°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego