Pierwszy dzień rozpoczął się od oficjalnego otwarcia targów. Następnie odbył się blok artystyczny, a na scenie zaprezentowały się m.in. „Pogórzaneczki” z Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy, Mażoretki Domino z Dominikowic, grupa wokalna Ośrodka Kultury Gminy Gorlice oraz Zespół Regionalny „Chabry i Maki” z ZSCKR w Bystrej.
Publiczność mogła podziwiać również występy grup tanecznych z Gorlickiego Centrum Kultury, Łemkowskiego Zespołu Dziecięco-Młodzieżowego „Łemkowski Pierścień” z Centrum Kultury im. B.I. Antonycza w Gorlicach, grupy wokalnej z Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej, Studia Tańca Destino z Ropy oraz zespołu Mała Koronka z Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.
Na kolorowych stoiskach można było znaleźć prawdziwe skarby – od sadzonek roślin i pięknych kwiatów, przez unikalne rękodzieło, po lokalne produkty, w tym świeżo wypiekany, pachnący chleb (którego sami spróbowaliśmy i możemy potwierdzić, że był wyjątkowo smaczny). Najmłodsi uczestnicy wydarzenia mieli zapewnioną moc atrakcji – mogli szaleć na dmuchańcach, a także brać udział w ciekawych grach i zadaniach przygotowanych m.in. przez Nadleśnictwo Gorlice. Za rozwiązanie leśnych zagadek czekały na nich drobne nagrody, a przy stoisku policji dzieci otrzymywały odblaski i cukierki. Z kolei na stanowisku fundacji można było otrzymać kolorowe balony w kształcie zwierzątek w zamian za wykonanie rysunku. Program imprezy był tak bogaty, że naprawdę każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Największe emocje towarzyszyły finałowi pierwszego dnia imprezy. Na scenie wystąpił zespół Lachersi, który porwał publiczność energią i znanymi przebojami. Koncert zgromadził tłumy, a uczestnicy bawili się do późnych godzin wieczornych, kończąc pierwszy dzień Agro Gorlice w wyjątkowej atmosferze.





![Agro Gorlice 2025 – za nami pierwszy dzień imprezy [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia osoby na scenie w Bystrej](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-agro-gorlice-2025-za-nami-pierwszy-dzien-imprezy-foto-1758391097.jpg)












































![Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym w Bieczu. Tam mogło dojść do tragedii [VIDEO] zdjęcie przedstawia pociąg jadący w nocy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-niebezpieczna-sytuacja-na-przejezdzie-kolejowym-w-bieczu-tam-moglo-dojsc-do-tragedii-1766432601.jpg)





![Wrzucałeś do skarbony? Kwesta i dotacje przerodziły się w efekt [FOTO] zdjęcie przedstawia pracownika, który dłutem ryje w kamieniu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-wrzucales-do-skarbony-kwesta-i-dotacje-przerodzily-sie-w-efekt-foto-1766411682.jpg)
![Tragedia w Ropie. Brat zastrzelił siostrę [FOTO] Tragiczne zdarzenie w Ropie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-tragedia-w-ropie-brat-zastrzelil-siostre-foto-1765378781.jpg)


![Gorlice. Infiniti roztrzaskało się na ul. Legionów [FOTO] zdjęcie przedstawia rozbite auto na legionów](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-grozna-kolizja-infiniti-na-legionow-foto-1766101671.jpg)





![Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO] Strzeszyn. Poszukiwania policji i straży pożarnej. W akcji kilkadziesiąt osób [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-strzeszyn-poszukiwania-policji-i-strazy-pozarnej-1765796513.jpg)
![Zagórzany. Niebezpieczne zdarzenie z udziałem pojazdu ciężarowego [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia wypadek samochodywy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zagorzany-niebezpieczne-zdarzenie-z-udzialem-pojazdu-ciezarowego-foto-1765541054.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze