Pracownicy OSiR-u w Gorlicach przygotowują obiekt do eksploatacji, by zaplanowane otwarcie na 28 listopada udało się.
A więc w najbliższy weekend będzie można już pójść na łyżwy
Ślizgawka w dniu otwarcia:
- 15.15 - 16.15
- 17 - 18
- 18.30 - 19.30
| Cennik opłat za korzystanie z lodowiska | |||
| Lp. | Rodzaj opłaty | Wysokość opłaty (w tym 8%) | Wysokość opłaty (w tym 23%) |
| 1. | Opłata za korzystanie za 1 ślizgawkę na cele sportowo - rekreacyjne | ||
| a) | dzieci do lat 3+ | wstęp wolny | |
| b) | dzieci, młodzież szkolna, studenci | 11,00 zł | |
| c) | dorośli | 14,00 zł | |
| d) | bilet rodzinny z dzieckiem do 7 lat (dorosły + dziecko) | 20,00 zł | |
| e) | młodzież w grupach zorganizowanych (pow. 10 osób) z opiekunem od pon. do pt w godz. 8.00-14.45 | 8,00 zł | |
| f) | wypożyczenie łyżew | 8,00 zł | |
| g) | wypożyczenie łyżew dla dzieci szkół podstawowych | 6,00 zł | |
| h) | ostrzenie łyżew | 8,00 zł | |
| i) | wypożyczenie kasku | 4,00 zł | |
| j) | wypożyczenie pingwinka/misia | 8,00 zł | |
Źródło info: OSiR w Gorlicach




Napisz komentarz
Komentarze