Chcesz sprawić bliskim wyjątkową niespodziankę? Sięgnij po tradycyjną kartkę ze świątecznymi życzeniami prosto z Gorlic. Jak co roku przygotowano unikatowe, radosne pocztówki stworzone specjalnie na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.
Tegoroczna kartka przedstawia świąteczny wizerunek Gorlic oraz Mikołaja jadącego z choinką, dzięki czemu stanowi piękną, klimatyczną pamiątkę dla każdego obdarowanego.
Darmowe kartki można odebrać w Pawilonie Historii Miasta, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 –15:30.
Warto wrócić do tradycji wysyłania odręcznych życzeń – kilka ciepłych słów potrafi sprawić wiele radości, nawet jeśli dzieli nas odległość.
Źródło info: UM w Gorlicach

![Darmowe świąteczne pocztówki do odebrania w Mieście Światła [VIDEO] Zdjęcie przedstawia pocztówki świąteczne](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-darmowe-swiateczne-pocztowki-do-odebrania-w-miescie-swiatla-video-1764927672.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze