Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Zapraszamy na 4. Beskidzki Klimatyzator 2026 do Gorlic

Zawodnik ze Śnietnicy na gali SHORT PRIME MMA. Jak poszło „Burmistrzowi”? [FOTO/VIDEO]

Podziel się
Oceń

Seweryn „Burmistrz” Jamro ze Śnietnicy (gmina Uście Gorlickie) wystąpił na gali SHORT PRIME MMA 3 w Iłowie (woj. mazowieckie), gdzie stoczył dwa zacięte pojedynki.
Zdjęcie przedstawia Seweryna Jamro

Autor: Seweryn Jamro/SHORT PRIME MMA

 

W minioną sobotę (7 marca) podczas gali SHORT PRIME MMA 3 wystąpił zawodnik pochodzący z powiatu gorlickiego, 37-letni mieszkaniec Śnietnicy, Seweryn Jamro, ksywka „Burmistrz”. W trakcie imprezy stoczył dwa pojedynki w formule K-1 małe rękawice.

W pierwszym starciu jego rywalem był Sebastian „Thunder” Oliwa. Pojedynek był bardzo dynamiczny i wyrównany. Mimo trudnych momentów w trakcie walki Seweryn potrafił odwrócić jej przebieg i ostatecznie zwyciężył przez niejednogłośną decyzję sędziów.

W kolejnej rundzie turnieju Jamro zmierzył się z Mateuszem „Mefjuu” Chrabołem. Tym razem zwycięstwo przypadło przeciwnikowi, który wygrał walkę jednogłośną decyzją sędziów.

Jak się później okazało, druga walka była dla naszego zawodnika wyjątkowo trudna. Seweryn „Burmistrz” Jamro przystąpił do niej ze złamaną szczęką w trzech miejscach. Ból był na tyle silny, że znacząco utrudniał mu koncentrację i skupienie się na przebiegu pojedynku.

Mimo poważnej kontuzji zawodnik zdecydował się wyjść do walki i dokończyć rywalizację w turnieju. Jego postawa została zauważona przez kibiców, którzy docenili determinację i charakter zawodnika.

Po gali Jamro powiedział nam, że zamierza kontynuować swoją przygodę z organizacją SHORT PRIME MMA, jednak przed nim teraz okres przerwy spowodowanej kontuzją.
 

Na pewno będę dalej walczył, ale ze względu na kontuzję muszę zrobić co najmniej pół roku przerwy od walk – powiedział w rozmowie z naszym portalem Seweryn „Burmistrz” Jamro.

W tym czasie będę mógł uczestniczyć jedynie w sparingach i na pewno będę z nich korzystał, żeby wrócić jeszcze mocniejszy. Do wzięcia udziału w imprezie namówił mnie kolega, który zgłosił mnie. Dzień później otrzymałem telefon od organizatorów i się zgodziłem. To było mega wydarzenie.


Gale SHORT PRIME MMA opierają się na krótkich, intensywnych pojedynkach, w których liczy się tempo i dynamika. W takich warunkach nawet drobny błąd może przesądzić o wyniku starcia. Występ Seweryna „Burmistrza” Jamro pokazał jednak, że zawodnicy z regionu gorlickiego potrafią rywalizować na ogólnopolskich galach sportów walki i przyciągać uwagę kibiców.

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Walka Seweryna „Burmistrza” Jamro, źródło: nadesłane/SHORT PRIME MMA

 

Źródło: własne/short prime mma

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Zapraszamy na 4. Beskidzki Klimatyzator 2026 do Gorlic
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama 6-9 sierpnia- Światowy Festiwal Koronki - Bobowa
POPULARNE
Reklama 13 edycja Tydzień Pozytywnych Inicjatyw - Gorlice - 3 do 7 sierpnia 2026
Reklama

Temperatura: 37°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Miejscowy Treść komentarza: Prawdopodobnie ścigało się dwóch gowniarzy i walnęło w trzeciego prawidłowo jadącego kierowcę Data dodania komentarza: 31.07.2026, 15:33 Źródło komentarza: Kryg. Poważne zdarzenie drogowe. Są osoby poszkodowane. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: Młoda Treść komentarza: Witam to już dawno powinno być przebudowane tak aby osoby niepełnosprawne mogły swobodnie korzystać z podjazdu jak i zjazdu . Wielokrotnie pomagałam takim osobom jak i mnie również ktoś czasami pomógł wynieść wózek z dzieckiem i tutaj też kłania się druga strona mostu . To jest porażka co innego nie potrzebnego robią jak zadbać o podjazdy .A druga sprawa też nikt nie pomyśli nad przejściem do parku gdzie powinna być zrobiona góra kładka a nie co chwilę samochody się zatrzymują . Kiedyś miałam taką sytuację że samochód tak był rozpędzony a my mieliśmy zielone światło że ledwo wychamowal i gdzie tutaj jest bezpieczeństwo. Zamiast remontować ul.3maja niech się tym zajmą pozdrawiam Data dodania komentarza: 31.07.2026, 14:59 Źródło komentarza: Schody przy kładce są remontowane. Będzie bezpieczniej, ale czy łatwiej? [FOTO] Autor komentarza: elvis Treść komentarza: Patrząc po zniszczeniach, to tam nikt z dozwoloną prędkością przepisowo nie jechał.... Data dodania komentarza: 31.07.2026, 12:25 Źródło komentarza: Kryg. Poważne zdarzenie drogowe. Są osoby poszkodowane. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Znowu upał i znowu brak wody , znowu awarię ileż można ? Data dodania komentarza: 31.07.2026, 10:22 Źródło komentarza: Awaria wodociągu w Gorlicach. Mieszkańcy kilku ulic bez wody
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego