W najbliższych dniach odbędą się tam widowiskowe pokazy kaskaderskie oraz występy cyrkowe.
Urząd Miasta apeluje do kierowców, aby nie pozostawiali samochodów na placu od godzin wieczornych we wtorek, 12 maja, aż do soboty, 16 maja włącznie. Teren będzie wykorzystywany przez organizatorów wydarzeń oraz zaplecze techniczne.
Już w środę, 13 maja o godz. 19, gorliczanie będą mogli zobaczyć spektakularne autorodeo połączone z pokazami kaskaderskimi, akrobacjami oraz efektami muzycznymi i pirotechnicznymi. Organizatorzy zapowiadają dynamiczne widowisko pełne emocji i ekstremalnych ewolucji.
Kilka dni później do Gorlic zawita również cyrk Safari. Artyści wystąpią:
- 15 maja (piątek) o godz. 17,
- 16 maja (sobota) o godz. 14 oraz 17.
Miasto przeprasza mieszkańców za ewentualne utrudnienia i prosi o stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu oraz poleceń służb porządkowych.
Źródło info: Urząd Miasta w Gorlicach





Napisz komentarz
Komentarze