Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec kobiety, a także o niestosowanie się do prawomocnego wyroku sądu zakazującego kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.
Jak informuje policja, zawiadomienie w tej sprawie funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bieczu przyjęli w piątek, 8 maja. Z ustaleń śledczych wynika, że 32-latek miał grozić kobiecie pozbawieniem życia, mimo obowiązującego wobec niego zakazu kontaktu i zbliżania się, wydanego wcześniej przez sąd.
Dodatkowo mężczyzna miał kierować groźby dotyczące zniszczenia mienia oraz uszkodzenia ciała wobec innej osoby.
Już następnego dnia, w trakcie prowadzonych działań, policjanci z Komisariatu Policji w Uściu Gorlickim zatrzymali podejrzanego mieszkańca powiatu gorlickiego.
32-latek usłyszał dwa zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za niestosowanie się do prawomocnego wyroku sądu, co zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
W poniedziałek, 11 maja, Prokuratura Rejonowa w Gorlicach skierowała do Sądu Rejonowego w Gorlicach wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego. Sąd przychylił się do wniosku i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 32-latka na okres trzech miesięcy.
Źródło info i foto: KPP w Gorlicach








![Znaleziono tablice rejestracyjne w Gorlicach [FOTO] zdjęcie przedstawia parking z samochodami](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-znaleziono-tablice-rejestracyjne-w-gorlicach-foto-1778581106.jpg)
![Kolejny etap wyprawy dla Milenki zakończony sukcesem [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia mężczyzn jadących na rowerach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kolejny-etap-wyprawy-dla-milenki-zakonczony-sukcesem-foto-video-1778578299.jpg)






![Duże siły służb w Szalowej. Zaginął mieszkaniec gminy Łużna [AKTUALIZACJA] Duże siły służb w Szalowej. Zaginął mieszkaniec gminy Łużna [AKTUALIZACJA]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-duze-sily-sluzb-w-szalowej-zaginal-mieszkaniec-gminy-bobowa-1778390582.jpg)
![Czterech funkcjonariuszy przejedzie przez północną Polskę, by pomóc dziecku [FOTO] zdjęcie przedstawia grupę osób przed budynkiem komendy policji w gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-czterech-funkcjonariuszy-jedzie-przez-polnocna-polske-by-pomoc-dziecku-foto-1777995056.jpg)
![Film z rekonstrukcji w Sękowej przyciąga uwagę internautów [VIDEO] zdjęcie przedstawia ogień wybuchu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-film-z-rekonstrukcji-w-sekowej-przyciaga-uwage-internautow-video-1777957966.jpg)
![Sękowa znów cofnęła czas. Tysiące widzów na rekonstrukcji Bitwy pod Gorlicami [FOTO] zdjęcie przedstawia żołnierzy w okopach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-sekowa-znow-cofnela-czas-tysiace-widzow-na-rekonstrukcji-bitwy-pod-gorlicami-foto-1777654771.jpg)


![Poszukiwania matki z dziećmi w regionie. Służby ratunkowe w drodze [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia samochód jadący ulicą](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-poszukiwania-matki-z-dziecmi-w-regionie-sluzby-ratunkowe-w-drodze-video-1778077186.jpg)

![Halo Tu Weekend. Dni Gorlic, rocznica bitwy, klasyczna majówka, zawody oraz wiele więcej [1-3 maja 2026] zdjęcie przedstawia plakat zapowiadający wydarzenia na weekend](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-halo-tu-weekend-dni-gorlic-rocznica-bitwy-klasyczna-majowka-zawody-oraz-wiele-wiecej-1-3-maja-2-1777580098.jpg)
![Libusza. Zderzenie audi i hondy [FOTO] zdjęcie przedstawia dwa pojazdy poza jezdnią](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-libusza-zderzenie-audi-i-hondy-foto-1777920938.jpg)
![Gorlice. Jedna z ważnych miejskich ulic zostanie czasowo zamknięta [MAPKA] zdjęcie przedstawia czerwone kółko z kreską, w tle zatłoczona ulica i stragany](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-jedna-z-waznych-miejskich-ulic-zostanie-czasowo-zamknieta-mapka-1777468658.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze