Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej poinformowało o awarii sieci wodociągowej, która spowodowała przerwę w dostawie wody dla części mieszkańców Gorlic.
Utrudnienia dotyczą ul. Bieckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do zjazdu prowadzącego do Delikatesów Centrum przy ul. Tuwima.
Przerwa w dostawie wody obowiązuje dzisiaj, 25 czerwca, w godz. 8–13.
MPGK przeprasza mieszkańców za powstałe utrudnienia i apeluje o wyrozumiałość do czasu usunięcia awarii.
Źródło info: MPGK






Napisz komentarz
Komentarze