Jak poinformowali organizatorzy, powodem są ekstremalnie wysokie temperatury. Decyzję podjęto ze względów bezpieczeństwa, przede wszystkim z myślą o dzieciach, które miały korzystać z dmuchańców i licznych atrakcji przygotowanych na świeżym powietrzu. W tak trudnych warunkach pogodowych wielogodzinna zabawa na pełnym słońcu mogłaby stwarzać ryzyko przegrzania organizmu i odwodnienia.
Organizatorzy zwracają również uwagę na bezpieczeństwo animatorów oraz osób odpowiedzialnych za obsługę wydarzenia, którzy przez wiele godzin pracowaliby w pełnym słońcu.

Źródło info: UG w Sękowej/Zwariowani





Napisz komentarz
Komentarze