W poniedziałek, 10 sierpnia, rozpocznie się kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu w obrębie ul. Konstantego Laskowskiego i ul. Krakowskiej.
Dla samochodów zamknięty zostanie fragment ul. Laskowskiego od skrzyżowania z ul. Krakowską do skrzyżowania z ul. Pułaskiego. Kierowcy nie będą mogli przejechać tym odcinkiem i powinni wcześniej wybrać inną trasę.
Utrudnienia przy Krakowskiej
Problemy z płynnym przejazdem mogą występować również na skrzyżowaniu ul. Laskowskiego z ul. Krakowską. Zmiany mogą wpłynąć na ruch w tej części miasta, szczególnie w godzinach większego natężenia.
Kierowcy powinni zwracać uwagę na tymczasowe oznakowanie oraz polecenia osób kierujących ruchem. Warto również zaplanować dodatkowy czas na przejazd.
Kolejny etap prac
Zmiana ma charakter tymczasowy i jest kolejnym etapem organizacji ruchu w tym rejonie Gorlic. Nie podano, jak długo zamknięcie fragmentu ul. Laskowskiego pozostanie w mocy.

Źródło info: UM w Gorlicach



Napisz komentarz
Komentarze