Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki

Koalicja Zjednoczonej Lewicy prezentuje kandydatów

Podziel się
Oceń

Zjednoczona Lewica wystawiła na swojej liście 20 kandydatów. Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczonej Lewicy składa się z koalicji pięciu partii lewicowych; Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Twojego Ruchu, Polskiej Partii Socjalistycznej, Unii Pracy oraz Zielonych,. Aby wziąć udział w podziale mandatów musi przekroczyć 8% próg wyborczy wyznaczony dla koalicji.

Decyzja o koalicji została podjęta ze względu na większą szansę przekroczenia progu wyborczego szacowaną na podstawie sondaży wyborczych.


W okręgu nr 14 z listy Zjednoczonej Lewicy kandydują:


1.    Joanna Leja, Nowy Targ
2.    Katarzyna Bartkowska, Nowy Sącz
3.    Henryk Plato, Gorlice
4.    Antoni Łopata, Nowy Targ
5.    Elżbieta Hołoweńko, Warszawa
6.    Grażyna Kolasa, Nowy Targ
7.    Mieczysław Hędrzak, Nowy Targ
8.    Henryk Wolski, Pagorzyna
9.    Katarzyna Jaworska, Kraków
10.    Adrian Leja, Nowy Targ
11.    Karolina Klink, Kraków
12.    Janusz Zarzycki, Nowy Targ
13.    Wiesław Piatkowski, Mucharz
14.    Małgorzata Gołąb, Nowy Targ
15.    Ewelina Ryłko, Wadowice
16.    Anna Piwowarczyk, Mucharz
17.    Tomasz Olszewski, Leluchów
18.    Anna Żuchowicz, Nowy Sącz
19.    Dariusz Zabrzewski, Ochotnica Dolna
20.    Włodzimierz Zapiórkowski, Nowy Targ


 

Henryk Plato, Urodzony w 1950 roku. Posiada wykształcenie średnie. Emeryt. Były radny miasta Gorlice. Członek Paretii Sojuszu Lewicy Demokratycznej.


 

Henryk Wolski, Emeryt. Zamieszkały w miejscowości Pagorzyna. Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej.


 

Katarzyna Jaworska, pochodzi z Gorlic, obecnie mieszka w Krakowie. Studentka Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Inżynierii naftowej i gazowniczej Akademii Górniczo-Hutniczej.  Przewodnicząca Federacji Młodych Socjaldemokratów w Krakowie, Sekretarz FMS w Małopolsce oraz Członkini Rady Krajowej FMS. Członkini Zarządu Sojuszu Lewicy Demokratycznej Miasta Kraków oraz Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD. Od 2014 roku członkini Towarzystwa Kultury Świeckiej.  Główne obszary zainteresowań w działalności politycznej to polityka energetyczna oraz edukacja.

                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                  


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldekTreść komentarza: Tej pani już podziękujemyData dodania komentarza: 30.09.2025, 05:40Źródło komentarza: Barbara Bartuś zachęca do zbierania podpisów i wyjazdu do Warszawy na marsz sprzeciwuAutor komentarza: Tuśka124Treść komentarza: Pani Barbaro a co z tymi uchodźcami co PiS opuścił do Polski w latach 2018-2022?… Wydał wizy i wziął kasę?… Dla przypomnienia było ich 6,5mln?….Data dodania komentarza: 29.09.2025, 23:11Źródło komentarza: Barbara Bartuś zachęca do zbierania podpisów i wyjazdu do Warszawy na marsz sprzeciwuAutor komentarza: TuniaTreść komentarza: Rząd właśnie wpuścił do Polski tysiące młodych byczków ukraińskich, których pozbył sie Zelenski, aby nie mieć drugiego Majdanu. A tymczasem Sejm przegłosował ustawę o przedłużeniu przywilejów dla ukrow, gdy kraj jest zadłużony na 60% produktu krajowego brutto, rośnie zadłużenie zagraniczne na setki miliardów złotych. Wg NIKu, rzad Pisu wydal w latach 2018-2022 6,5mln wiz-czytaj sprzedal i o czym ta baba mowi- o nielegalnej imigracji!!!! Sami wpuścili i dalej wpuszczaja, setki tysiecy ludzi zza wschodniej granicy!!!!Data dodania komentarza: 29.09.2025, 23:00Źródło komentarza: Barbara Bartuś zachęca do zbierania podpisów i wyjazdu do Warszawy na marsz sprzeciwuAutor komentarza: MitellTreść komentarza: Słońca nie ma a Barbara w ciemnych okularach Jareczku czyżby przemoc domowa?:(Data dodania komentarza: 29.09.2025, 21:46Źródło komentarza: Barbara Bartuś zachęca do zbierania podpisów i wyjazdu do Warszawy na marsz sprzeciwu
Reklama