Reklama Sklep z artykułami elektrycznymi: oświetlenie LED, kable i przewody, gniazda i łączniki, rozdzielnice, telewizja przemysłowa, alarmy, aparatura modułowa. Hurtownia. Znakomita jakość w najlepszej cenie! ;)

Staszkówka Jelna z sukcesami w finale

Finał klubowych mistrzostw Polski młodziczek U-13, który rozegrano 19-21 czerwca w Warszawie okazał się bardzo udany dla młodych piłkarek z naszego regionu. W turnieju wystąpiło osiem najlepszych drużyn klubowych w kraju. Wśród najlepszych zaprezentował się zespół z naszego regionu UKS 3 Staszkówka Jelna, który po bardzo ambitnej postawie zajął ostatecznie piąte miejsce.

Nasza drużyna zasłużyła na ogromne słowa pochwały za ambicję, zaangażowanie oraz wole walki. Dziewczęta z UKS 3 wygrały aż trzy mecze i przy nieco innym układzie tabeli mogły pokusić się nawet o brązowy medal !

Formuła turnieju „każdy z każdym” okazała się bardzo dobra i sprawiedliwa, eliminując przypadkowe rozstrzygnięcia, wypaczające czasem prawdziwy obraz sytuacji na boisku. Dowodem na to był ostatni dzień turnieju, gdzie jeszcze wiele mogło się zdarzyć, nawet w obrębie od I do VI miejsca.
Przyczynił się do tego także dobry i wyrównany poziom uczestniczących w turnieju drużyn, co zgodnie podkreślali wszyscy po zakończeniu, a potwierdziła wizytująca selekcjonerka Anna Gawrońska. Do jej notesu trafiło nazwisko Pauliny Tomasiak, piłkarki UKS 3 Staszkówka Jelna, która została wybrana najlepszą zawodniczka turnieju.

8. OKS Stomil Olsztyn      -       5 pkt   7:10

Najwięcej bramek zdobyła Amelia Bińkowska z UKS Olimpia Szczecin, najlepszą bramkarką turnieju wybrano Martę Kaźmierczak z UKS Bielawianka, a najlepszą zawodniczką turnieju została Paulina Tomasiak z UKS 3 Staszkówka Jelna.