Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama XIV Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza w Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja - 14-16 sierpnia 2026

Wyścig górski Magura Małastowska będzie miał kontynuację

Podziel się
Oceń

Po udanym debiucie w cyklu GSMP 2014, wyścig na Magurę Małastowską zyskał bardzo wysokie oceny władz PZM oraz zawodników, którzy na zakończenie ubiegłego sezonu mieli okazję ścigać się na nowej trasie.W tym roku Automobilklub Biecki organizuje po raz drugi Wyścig Górski Magura Małastowska w terminie 10-12 lipca.



Pierwszy dzień tj. 10 lipca odbędzie się odbiór administracyjny i badanie kontrolne na rynku w Gorlicach w Pawilonie Historii Miasta Gorlic, który udostępniony został przez Pana Burmistrza Rafała Kuklę.

Na kolejne dwa dni 11-12 lipca zawodnicy i kibice przeniosą się do miejscowości Małastów gdzie zlokalizowany został start wyścigu. Trasa w porównaniu do roku poprzedniego uległa nieznacznej modyfikacji. Podczas 2 edycji kierowcy pojadą o 150 m dłużej, a meta wyścigu została zlokalizowana za szczytem. W związku z tym przed samym szczytem zostanie, zlokalizowane zostanie zwężenie drogi do lewego pasa. Takie rozwiązanie znane jest zawodnikom z GSMP Załużu.

- Mam nadzieję że tegoroczny wyścig przyciągnie dużo zawodników jak również kibiców – mówi Marek Sitek, dyrektor zawodów. W ubiegłym roku udało się ściągnąć blisko 50 zawodników, dlatego liczę, że tym razem przebijemy 50 zgłoszeń. Zapraszam wszystkich kibiców już teraz do Małastowa.


Napisz komentarz

Komentarze

Włóczykij Z Muminków 11.06.2015 03:02
No w końcu coś się będzie działo w tym smutnym jak p.... mieście ;)

Patryk 07.06.2015 18:46
Twoje że tak płaczesz? ty jakbyś w.....ł, to na pewno byś naprawiał.

szary obywatel 07.06.2015 08:50
zniszczyć miał kto ale naprawić barier energochłonnych nie ma komu

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD- EDYCJA 2026, Powiat Gorlicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza osoby z niepełnosprawnością do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach programu
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama Zapraszamy na Festiwal 4 Strony Karpat 2026 do Gorlic
POPULARNE
grupa osób przeciągające linę podczas imprezy TPI w Gorlicach Wielki finał Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw. Pięć dni zabawy zakończył rodzinny FunDay [FOTO] Piątek (7 sierpnia) był piątym i zarazem ostatnim dniem 13. Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw w Gorlicach. Organizatorzy przygotowali na finał Fun Day – rodzinne wydarzenie pełne zabawy, animacji i wspólnych aktywności. Przez pięć dni na terenie Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 przewinęły się setki dzieci, a tegoroczna edycja zakończyła się w atmosferze, która najlepiej pokazała, dlaczego ta inicjatywa od lat przyciąga mieszkańców Gorlic. Data dodania artykułu: 07.08.2026 21:26Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 40 plakat imprezy Tydzień Pozytywnych Inicjatyw Tydzień Pozytywnych Inicjatyw już od poniedziałku [PROGRAM] Między 3 a 7 sierpnia teren MZS nr 5 w Gorlicach zamieni się w miejsce pełne zabawy, ruchu, spotkań i pozytywnej energii. Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież, rodziców i całe rodziny. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny. Data dodania artykułu: 31.07.2026 17:03Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 26 grupy osób pozujących do zdjęcia Gorlicjada opanowała centrum. Pomysłowość decydowała o zwycięstwie [FOTO] Dzisiaj (6 sierpnia) uczestnicy Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw wyruszyli na ulice Gorlic. Czwarty dzień wydarzenia upłynął pod znakiem tradycyjnej Gorlicjady, podczas której ponad 20 drużyn rywalizowało w zadaniach sprawdzających spryt, zręczność, kreatywność i wytrwałość. Data dodania artykułu: 06.08.2026 20:09Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 10
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 20°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego