Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Urlop zaczyna się tutaj! Już w sobotę wielkie otwarcie! – wakacje.pl | Gorlice, ul. Sienkiewicza 2
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A
Reklama X edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza w Karpackiej Troi 19-21 sierpnia 2022

Dzień otwarty w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym

Oceń

{jcomments off}W środę 13 maja w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Janusza Korczaka odbył się już po raz trzeci Dzień Otwarty, podczas którego zaprezentowana została oferta edukacyjno – terapeutyczna placówki dla dzieci o zwiększonych potrzebach edukacyjnych.Bardzo cieszy fakt, iż nasz Ośrodek odwiedziło wielu rodziców z dziećmi, którzy z zaciekawieniem przyglądali się i brali udział w różnych zajęciach terapeutycznych.

Spotkanie rozpoczęło przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka” - młodzi aktorzy z SOS-W dali prawdziwy popis swoich aktorskich umiejętności. Wszyscy byli pod wrażeniem scenografii, oprawy muzycznej, a nade wszystko podziw wzbudzał talent aktorski uczniów, dla których występ w szkolnym teatrzyku jest również formą terapii.

Następnie zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć, jak wygląda praca z dziećmi w Ośrodku na co dzień. Pokazowe zajęcia z zakresu hipoterapii, dogoterapii, gimnastyki korekcyjnej, hydromasażu bardzo podobały się odwiedzającym. Była również możliwość uczestnictwa w zajęciach artystycznych, językowych, matematycznych, muzycznych i kulinarnych.
Atmosfera spotkania była naprawdę miła, nasi goście wspaniale zintegrowali się z uczniami, a ich rodzice oraz zaproszeni goście poznali bliżej metody pracy nauczycieli i wychowawców.

Niespodzianką dnia była także wizyta reprezentantki Fundacji Eco Textil, która w imieniu tej organizacji podarowała uczniom cztery rowery przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Serdecznie dziękujemy za ten wspaniały dar!

Materiał nadesłała Weronika Tumidajska. Dziękujemy


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
ReklamaEdukacja na WSB-NLU – Wybierz kierunek studiów dla siebie! | REKTUTACJA 2022/2023
a