Pisaliśmy o tym tu (link)
Niektórzy zarzucali nam, że nie chcemy dociekać i pozostawiliśmy Was jedynie z pytaniem – co chcielibyście tam zobaczyć. Dziś odpowiadamy i to bardzo dokładnie.
Otóż nie będzie tam na pewno kolejnej restauracji, myjni samochodowej ani wielkopowierzchniowego spożywczaka ze wszystkim i z niczym.
Na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Korczaka powstanie nowoczesny obiekt łączący powierzchnie handlowe i te przeznaczone na przestronne biura.
Parter budynku 11 LISTOPADA 27 jest zarezerwowany dla najemców z branży handlowej, sklepów, hurtowni oraz innych firm, których działalność wymaga lokalizacji na parterze. Natomiast na I oraz II piętrze budynku zlokalizowane będą biura – powiedział w rozmowie z nami Marcin Szczepanek, właściciel inwestycji.
Budynek będzie bardzo charakterystyczny – z dużymi przeszkleniami i o nieregularnym kształcie, który idealnie wpisuje się w śródmiejski, administracyjny charakter tej części miasta.
Niewątpliwym atutem jest jego świetna lokalizacja – łatwo będzie do niego dojechać zarówno spoza miasta, jak i z centrum Gorlic. W pobliżu budynku znajduje się Urząd Skarbowy, dworzec PKS i PKP, Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej oraz kilka dużych firm.
Co ważne inwestycja w żaden sposób nie koliduje z planami związanymi z budową ronda w miejscu istniejącego skrzyżowania.
Oczywiście budynek będzie w stu procentach przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – podkreśla inwestor. I dodaje: A przed nim dostępnych będzie blisko 30 miejsc parkingowych.
Inwestycja ma zostać oddana do użytku w pierwszym kwartale 2019 roku.
Dokładne wizualizacje możecie obejrzeć TUTAJ









![Kino Kolory | Repertuar na bieżący tydzień [6 lutego -15 lutego] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w Kinie Kolory w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-kolory-repertuar-na-biezacy-tydzien-6-lutego-15-lutego-1770320447.jpg)
![Kino Legenda | Repertuar na bieżący weekend [6-8 lutego] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w kinie Legenda w Gorlicach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-legenda-repertuar-na-biezacy-weekend-6-8-lutego-1770319715.jpg)
![Kino Farys | Repertuar na bieżący tydzień [6 -10 lutego 2026] Zdjęcie przedstawia plakaty filmów wyświetlanych w kinie Farys w Bieczu](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-kino-farys-repertuar-na-biezacy-tydzien-6-10-lutego-2026-1770319268.jpg)


![Gorlice. Zdarzenie pojazdów na ul. Sikorskiego. Są ranni [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia karetkę pogotowia, dwa rozbite samochody](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-zdarzenie-drogowe-na-ul-sikorskiego-1770374499.jpg)

![Mój przyjaciel Masaj w Gorlicach. Elżbieta Wiejaczka o życiu w tanzańskiej wiosce [FOTO/VIDEO] zdjęcie przedstawia kobietę z czerwonymi koralami i mikrofonem przy ustach](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-moj-przyjaciel-masaj-w-gorlicach-elzbieta-wiejaczka-o-zyciu-w-tanzanskiej-wiosce-foto-1769200543.jpg)

![Rozpoczął się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [PROGRAM] zdjęcie przedstawia dwóch chłopaków na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-rozpoczal-sie-34-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-program-1769336771.jpg)






![Ten kierowca zostawił chyba mózg w domu [VIDEO] zdjęcie przedstawia samochody na jezdni](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ten-kierowca-zostawil-chyba-mozg-w-domu-1770279643.jpg)
![Most już otwarty, 12-kilometrowy objazd już nie obowiązuje [FOTO] zdjęcie przedstawia samochód jadący po jezdni na moście](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-most-juz-otwarty-12-kilometrowy-objazd-juz-nie-obowiazuje-foto-1769100875.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze