Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ
Reklama MULTISERWIS | Szewc • grawer • dorabianie kluczy • pieczątki • ksero | Zapraszamy – ul. Legionów 6a GORLICE
ReklamaSzybki internet • Wybierz ŚWIATŁOWÓD! • Zapraszamy! Salon ORANGE, GORLICE ul. Legionów 14
Reklama IWO COMPUTERS – Najlepsze produkty do pracy, gry i rozrywki! – Sprawdź naszą ofertę
Reklama DELIKATESY SZUBRYT – GORLICE, ul. Kościuszki 34A – Sprawdź najnowsze promocje! [od 26 września 2022]]

Hala pełna zawodów

Oceń

Szkoły ponadgimnazjalne powiatu gorlickiego będą po raz drugi kusić gimnazjalistów swoją ofertą edukacyjną. Już 10 marca 2010 r.  w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, przy ul. Sportowej 9 odbędzie się „Giełda Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych” z terenu powiatu gorlickiego. W godzinach  od 9.30  do 15.00 szkoły ponadgimnazjalne będą prezentowały swoją ofertę w zakresie proponowanych kierunków kształcenia w roku szkolnym 2011/2012. Z pewnością pochwalą się także swoimi dotychczasowymi osiągnięciami edukacyjnymi. Giełda ma na celu zaprezentować całościowo, w jednym miejscu, w sposób ciekawy i atrakcyjny propozycje poszczególnych szkół. To znaczne ułatwienie dla gimnazjalistów, które ma im pomóc we właściwym wyborze kierunku dalszego swojego kształcenia.

Równocześnie w tym samym czasie otwarte i dostępne dla uczniów klas 3 gimnazjów mają być także szkoły ponadgimnazjalne, aby młodzież mogła zobaczyć ich bazę, wyposażenie i warunki nauki.
Przedsięwzięcie organizowane jest po raz drugi. Pierwsze cieszyło się wielkim zainteresowaniem ze strony uczniów gimnazjów, ich rodziców oraz wychowawców. Do tematu publicznej prezentacji bardzo poważnie i profesjonalnie podeszły wtedy wszystkie szkoły ponadgimnazjalne, przygotowując atrakcyjne prezentacje, fachowe doradztwo, a nawet możliwość degustacji wykonanych przez siebie smakowitych potraw.
W celu sprawnego przebiegu tegorocznej Giełdy opracowany został harmonogram czasowy udziału w niej gimnazjalistów. Uczniowie wraz z opiekunami zapraszani są w następującej kolejności:
gimnazjaliści z Gmin: Uście Gorlickie, Ropa, Sękowa  - 9.30 – 11.00
gimnazjaliści z Gmin: Bobowa, Moszczenica, Łużna - 10.30 – 12.00
gimnazjaliści z Gmin: Biecz, Lipinki - 11.30 – 13.00
gimnazjaliści z gminy Gorlice - 12.30 – 14.00
gimnazjaliści z miasta Gorlice - 13.30 – 15.00

Ewa Żarnowska

www.powiatgorlicki.pl


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTylko znani u sprawdzeni producenci! PIŁY TAŚMOWE I TARCZOWE - PŁÓTNA I PAPIERY ŚCIERNE - ŁOŻYSKA I PASY KLINOWE - Sklep Techniczno-Przemysłowy BARABRA w ROŻNOWICACH
Reklama Auto Złom Gubała – kasacja pojazdów, sprzedaż części, Zagórzany 724 | UWAGA! W promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby nie pobieramy żadnych opłat za transport pojadu do kasacji!