Na całe szczęście wszyscy podróżujący tym samochodem opuścili go o własnych siłach. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jeden zastęp JRG Gorlice.
Przyczyny tego incydentu zbadają gorliccy mundurowi.
Więcej informacji wkrótce.
Poniżej zdjęcia (dziękujemy naszemu Czytelnikowi za przesłanie)
Miejsce zdarzenia:


![Nowodworze. Osobówka skasowała słupki i ogrodzenie. [VIDEO, ZDJĘCIA] Nowodworze. Osobówka skasowała słupki i ogrodzenie. [VIDEO, ZDJĘCIA]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/xl-nowodworze-osobowka-skasowala-slupki-i-ogrodzenie-video-zdjecia-1652200927.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze