Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż "Osiedle Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki - skorzystaj z promocji między 27 października a 9 listopada 2025
ReklamaRestauracja Galicja już otwarta, Klęczany 213 - Przyjdź, poczuj smak i atmosferę!
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260
ReklamaStudio Treningu Personalnego, ul. Ogrodowa 2, Gorlice, tel. 535 990 898

Fashion Day. Fashion Week. Fashion Hunters.

Podziel się
Oceń

Ta impreza to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły, którą popularnie nazywamy Górką. Są z niej dumni i nauczyciele i uczniowie, to prawdziwa wizytówka zaangażowania i jednych i drugich.  

 


Górka Fashion Week 2018 oficjalnie dobiegło końca. Jego doskonałym zwieńczeniem był pokaz mody Górka Fashon Day.

Zwycięstwo przypadło grupie Fashion Hunters - kl. 2 b LO (nagroda Jury i nagroda Publiczności).

Organizatorem eventu był Szkolny Klub Przedsiębiorczości pod batutą p. Teresy Bednarz, a niewątpliwa przyjemność poprowadzenia pokazu przypadła Annie Gryboś z klasy 1d LO oraz Wojciechowi Rykale – nauczycielowi przedmiotów zawodowych.

Do rywalizacji stanęło 5 drużyn, prezentując stylizacje w 3 kategoriach: Francja – Elegancja, Original Charakter i Recykling. Warto dodać, że w tym roku swoich reprezentantów wystawiły także Szkoła z Ropicy Polskiej oraz Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Gorlicach.

Nagrodą za I miejsce było 800 zł ufundowane przez: Fabrykę Sportu, All Building Solutions, firmę Markpol, butik RS Renata Szkaradek oraz piekarnię Weronika. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali: 8 karnetów na siłownię Fabryka Sportu oraz sesję fotograficzną z fotografem Dawidem Różyckim.

Zwycięzca nagrody publiczności otrzymał: voucher na wspólne wyjście do koktajl baru Arkady, kupony do Angel Studio, kubki AGD Konopka.


Występy oceniało Jury w składzie:

- Jerzy Gaweł, Dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych, fotograf, właściciel agencji modelek i modeli Reklamex
- Joanna Niemiec, projektantka mody, absolwentka Górki
- Renata Szkaradek, projektantka mody
- Justyna Miarecka, blogerka i influenserka, absolwentka Górki.

Organizacja przedsięwzięcia wymagała zaangażowania wielu osób. Dziękujemy bardzo Klubowi Kreatywnych, który pod kierownictwem p. Justyny Góry udekorował scenę.

Podziękowania dla Jakuba Rojka z 2bT i Emilki Królikowskiej z 1cT za projekty plakatów promujących imprezę i dla 2cT za wykonanie materiałów reklamowych.

Wielkie dzięki dla ekipy Górki.TV, fotograficznej i nagłośnieniowej oraz dla wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania pokazu finałowego Górka Fashion Week.

Podczas GÓRKA FASHION DAY widzowie obejrzeli pokaz mody butiku RS Renata Szkaradek, mieszczącego się w budynku Villa Cafe w Gorlicach, ul. Legionów 6 D. Dodajmy, że prowadząca Anna także miała na sobie jedną z kreacji p. Renaty Szkaradek.

W drugim pokazie nasze modelki zaprezentowały kolekcję Butiku Yups, Gorlice, ul. 3 maja 19.

 

Na scenie zobaczyliśmy także trenera z Fabryka Sportu, głównego sponsora imprezy. Były konkursy, okazja do zaprezentowania swoich możliwości fizycznych oraz nagrody. I dużo dobrej zabawy!

 

Oto lista drużyn konkursowych, wg kolejności występów:

Nr 1: BG SQUAD: Irena Horbal, Sabina Gajecka, Weronika Wałęga, Wiktoria Mituś, Julia Szura, Emilia Hołda z 1gLO oraz Andrzej Waląg i Piotr Tumidajewicz z 1bT.

Nr 2: Drużyna Bagietkowy Skład z Ropicy Polskiej, w składzie: Filip Macek, Adrian Totoś, Wiktoria Bugno, Anna Korbicz, Paulina Wal, Gabriela Szczerba z klasy 7 oraz Dagmara Chudek i Amelia Korpacka z klasy 2 gimnazjum.

Nr 3: Grupa Defeat, która wystąpiła w składzie: Gabriela Wszołek, Natalia Kuk, Patryk Hudzik, Agnieszka Smoła, Aneta Wanat, Sabina Martuś z 1cT oraz Kuba Rol vel Rul z 2cT.

Nr 4: Lost Hope Group z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach, w składzie: Gabriela Łęcka, Jagoda Barzyk, Jagoda Spólnik, Natalia Haleczko, Martyna Stępień, Iga Cetnarowska, Wiktoria Gierut, Kacper Drąg – klasa 7.

Nr 5: Fashion Hunters, w składzie: Karolina Wiktorek, Oliwia Świątek, Maria Wygrzywalska, Patrycja Przybycień, Aleksandra Tajak, Natalia Podsadowska, Dominika Baranowska, Jakub Trybus z 2bLO.

 


Ambasadorami Górka Fashion Week byli: Karolina Wiktorek i Jakub Trybus, którzy na scenie ogłosili zwycięzcę w konkursie na najlepsze zdjęcie stylizacji na randkę. Zwycięzcami zostali Ola Tajak i Mikołaj Kubala.

Publiczność zobaczyła także pokaz mody z lat 20-tych przygotowany przez Uczniów Górki pod okiem p. Marii Liany - Pasińskiej.

Występy artystyczne przygotowali: Agnieszka Smoła 1cT i Karol Żegleń 2dT, którzy zaprezentowali się w tańcu nowoczesnym oraz Bartosz Kozioł 2dT, który grał na akordeonie.

Modelki: 2cT: Julia Klecha-Budziak, 2bLO: Natalia Niziołek, 2cLO: Natalia Sorota, Patrycja Dusza, 3eLO: Karolina Tarasek, 1cT: Klaudia Kawa.

Hostessy: 2cT: Oliwia Telep, Magda Przybyłowicz, 3cT: Klaudia Pyznar, Natalia Kowalska,
1cT: Joanna Drozd, Edyta Kalinowska 1 c T.

Stylizacja modelek: Kasia Gruca 3cT - włosy, Oliwia Gutter 1dLO - makijaż.

Zdjęcia z imprezy wykonali: Paulina Szura (Gold Panda), Julia Kosińska, Konrad Żydło – uczniowie klas reklamy.

 

W imieniu Organizatorów dziękujemy wszystkim pomocnym i przyjaznym duszom wydarzenia Górka Fashion Week.


źródło: lukasiewicz.gorlice.pl

 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaAutogaz LPG MAR-GAZ, jedyny przedstawiciel sieci Czakram w Gorlicach - montaż - serwis - naprawa instalacji gazowych samochodowych LPG, Gorlice, ul. Dębowa 2 - tel. 502 177 785
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
zachmurzenie małe

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: 🗣️🗣️Treść komentarza: I po 25 latach ciężkiej harówy odszedł na zasłużoną emeryturę. Nie tak jak te inne nieroby po 40-50.Data dodania komentarza: 7.11.2025, 07:08Źródło komentarza: Zmiana na czele gorlickiej Policji. Inspektor za nadkomisarzaAutor komentarza: Kgr38-300Treść komentarza: Czy tylko ja to widzę zamiast inwestować w miasto aby to na prawdę było miastem światła i podłączy. To do energii slonecznej i aby było pięknie oświetlone o zachęcało ludzi do tego miasta w którym nawet dworca nie ma co jest wstydem dla całej Małopolski. U nas miasto wygląda jak jeden wielki beton ostatnio jeden znajomy zzagranicy przyjechał i powiedział że rynek jest okropny wygląda jak grobowiec. Korki na każdym rondzie władze niech nie myślą nad tym aby zrobić ronda tylko nad tym aby piesi mieli swobodę przejść a wtedy auta zaczną jechać do przodu . Wystarczy zrobić nadziemne bądź podziemne przejęcia i korki w całym mieście się rozejdą bo to piesi robi korki.mData dodania komentarza: 7.11.2025, 03:02Źródło komentarza: Zakończono prace na ważnej trasie w regionie [FOTO]Autor komentarza: WeterynorzTreść komentarza: Jedź , musisz się przecież jakoś dowartościować , potem wrzucić na fejsik filmik z wizyty że to jest fajne , wow, popierasz itd. Zabrać lwy i koniec !!!!!Data dodania komentarza: 6.11.2025, 18:31Źródło komentarza: Miejscowość dobrze znana gorliczanom na ustach całej Polski. Wszystko przez dwa lwy i tygrysa [VIDEO]Autor komentarza: KonsumentTreść komentarza: Czy przy takiej reklamie powinno być właściwe zdjęcie zegarka?Data dodania komentarza: 6.11.2025, 15:15Źródło komentarza: Apple Watch Ultra 3 – nowa jakość na rynku smartwatchy!
Reklama