Winiak i Likier

  • 9.01.2019, 12:16 (aktualizacja 09.01.2019 13:00)
  • Justyna Miarecka
Podziel się:
Oceń:
Winiak i Likier
Pod opiekę fundacji trafili w opłakanym stanie, ale na szczęście teraz mają się całkiem dobrze. Do pełni szczęścia brakuje im tylko „swojego człowieka”.

Hej - to my, rodzeństwo: Winiak i Likier. Urodziliśmy się w pierwszych dniach maja 2018 roku. Winiak: - jestem ślicznym kawalerem o mięciutkim, czarnym futerku. Likier: - ja jestem ślicznym młodzieńcem o białym futerku i szarym ogonku. Pod opiekę Fundacji trafiliśmy jako kocie rodzeństwo, z tak okropnego miejsca, że nie chcemy o nim pamiętać (nikt nas nie leczył, nikt się nami nie przejmował, wiele naszych kocich koleżanek i kolegów umierało). My też trafiliśmy do Fundacji chorzy na koci katar, okropnie zarobaczeni i zapchleni, a do tego bardzo wychudzeni. Na szczęście dostaliśmy leki i jest już znacznie lepiej.

Na razie jesteśmy troszkę nieśmiali w pierwszym kontakcie, w domu wszystko jest dla nas nowe i takie niezwykłe! Bardzo lubimy głaskanie!Jesteśmy odrobaczeni, odpchleni, zaszczepieni, wykastrowani; mamy książeczki zdrowia.

Przebywam w DT w Gorlicach (Małopolska) pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt.

Zanim mnie adoptujesz, moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.


Kontakt: 789 347 607Justyna Miarecka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe