Zgłoś swojego kandydata do nagrody Pro Publico Bono

  • 07.01.2019, 09:48 (aktualizacja 07.01.2019, 10:15)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Podziel się:

Oceń:

Zgłoś swojego kandydata do nagrody Pro Publico Bono
Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatów do nagrody Pro Publico Bono. Nabór wniosków trwa do 31 stycznia 2019 roku.

Nagrodę w formie statuetki oraz dwóch wyróżnień przyznaje kapituła nagrody PRO PUBLICO BONO pod kierunkiem przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego. Zachęcam do rozglądnięcia się w swoim otoczeniu i poszukania ludzi zaangażowanych w bezinteresowną pomoc dla innych, w sprawy lokalnych społeczności, w rozwój swoich miejscowości, pozyskujących zewnętrzne środki finansowe na cele społeczne, prowadzących dzieła innowacyjne. Z pewnością w powiecie gorlickim jest jeszcze wiele osób, które zasługują na nagrodę Pro Publico Bono. Pokażmy ich światu i podziękujmy im w ten sposób za to, co robią – mówi Mirosław Waląg.

Nagroda Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego PRO PUBLICO BONO ustanowiona została w 2009 roku i przyznawana jest za działalność w następujących dziedzinach:

  • edukacja narodowa,
  • kultura i dziedzictwo narodowe,
  • służba bliźniemu (ochrona zdrowia i działalność charytatywna),
  • rozwój regionalny (działalność na rzecz wspólnoty lokalnej i ochrony środowiska przyrodniczego).

Szczegóły dotyczące zasad przyznawania nagrody oraz trybu zgłaszania kandydatur zawiera regulamin, który wraz z wnioskiem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie www.powiatgorlicki.pl

Zgłoszenia wraz z pisemnym uzasadnieniem należy kierować na adres: Starostwo Powiatowe, 38-300 Gorlice, ul. Biecka 3, Biuro Rady Powiatu z dopiskiem: „Pro Publico Bono” w terminie do 31 stycznia 2019 roku.

Źródło info: Starostwo Powiatowe w GorlicachBarbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe