Witaj, mam na imię Tosia i mam 6 lat. Los tak chciał, że urodziłam się z wadą wrodzoną - rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo - rdzeniową, wodogłowiem, niedowładem wiotkim moich nóżek, zespołem Arnolda Chiarii Typ II, skoliozą, pęcherzem neurogennym. W czasie swojego krótkiego życia przeszłam już kilka operacji i jestem pod stałą opieką wielu specjalistów. Moje leczenie wymaga ciągłej intensywnej rehabilitacji, wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne, sprzętu rehabilitacyjnego i opieki wielu lekarzy. Pomimo wszystkich wszystkich przeciwności losu jestem bardzo pogodną, wesołą i optymistycznie nastawioną dziewczynką. Jak większość dziewczynek w moim wieku mam swoje marzenia, największym z nich jest móc choć przez chwilę poczuć się jak baletnica. Chociaż spełnienie tych marzeń tych marzeń jest bardzo trudne i może nigdy nie nadejść, jest to jedna z moich dziecięcych fantazji. Dzięki Państwa pomocy, wiem że uda mi się osiągnać zamierzony cel, przede wszystkim taki, żebym mogła samodzielnie stanąć na własnych nóżkach. - Tosia
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
cel szczegółowy 1% podaj: 24779 Haluch Antonita
KRS: 0000 037 904
Wpłaty gotówkowe można kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
ALIOR BANK S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 24779 - Haluch Antonina - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia










![Muzyczna podróż z Ignacym Krasickim w GCK [FOTO] zdjęcie przedstawia grupę młodzieży na scenie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-muzyczna-podroz-z-ignacym-krasickim-w-gck-foto-1762372132.jpg)
![Sygnalizacja świetlna będzie regulować ruch w tym miejscu [FOTO] zdjęcie przedstawia sygnalizator świetlny przy drodze](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-sygnalizacja-swietlna-bedzie-regulowac-ruch-w-tym-miejscu-foto-1762357987.jpg)



![Odblaskowa Szkoła w Ropie. Był pokaz mody i dyskoteka [FOTO] zdjęcie przedstawia dzieci w kamizelkach odblaskowych](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-odblaskowa-szkola-w-ropie-byl-pokaz-mody-i-dyskoteka-foto-1762346414.jpg)

![Setne urodziny Pani Zofii Młezywy z Gorlic [FOTO] Zdjęcie przedstawia 100-latkę](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-setne-urodziny-pani-zofii-mlezywy-z-gorlic-foto-1762344767.jpg)
![Emocje i rywalizacja podczas VII Drużynowej Spartakiady Wolontariatu [FOTO] zdjęcie przedstawia kilka osób na podium](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-emocje-i-rywalizacja-podczas-vii-druzynowej-spartakiady-wolontariatu-foto-1761216522.jpg)
![Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zderzenie-dwoch-volkswagenow-na-zawodziu-1762156799.jpg)






![O krok od tragedii. Mercedes uderzył w renaulta, na przejściu były dzieci [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia rozbite pojazdy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-o-krok-od-tragedii-dk28-calkowicie-zablokowana-aktualizacja-1761747317.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze