Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12
ReklamaZnajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Podaruj dzieciom dom! Zostań rodziną zastępczą - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Słoneczna 7, Gorlice, tel. 18 352 53 80

Adrianek walczy z białaczką. My musimy powalczyć o spokojne jutro dla rodziny chłopca.

Podziel się
Oceń

Nie raz pokazaliście nam, co znaczy prawdziwa solidarność i chęć niesienia pomocy. W najbliższy czwartek (13 grudnia) spotkajmy się u nas – rusza zbiórka rzeczy dla Adrianka Krupy z Lipinek.

O chorobie trzyletniego chłopczyka możecie przeczytać TUTAJ.



Dzisiaj nie będziemy się już rozpisywać nad tym, w jak ciężkiej sytuacji znalazła się rodzina chłopca. Dzisiaj potrzebne są konkretne działania. A my chcemy Wam podpowiedzieć, jak można wesprzeć Adrianka i jego rodziców w nierównej walce z chorobą.

Po pierwsze: licytacjeTUTAJ

Możecie oddać rzeczy lub usługi na licytacje, z których pieniądze zostaną przekazane na pomoc rodzinie z Lipinek. Możecie również brać udział w licytacjach, na których do „dostania” jest dosłownie wszystko – zabawki, świąteczne dekoracje, usługi fryzjerskie, a nawet… tatuaż.

Zachęcamy Was do licytowania wystawionych przez nas reklam – jednocześnie zapewniając, że dołożymy wszelkich starań byście po wygranej licytacji byli zadowoleni ze współpracy z nami i z efektów reklamy.

BANER – TUTAJ

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE – TUTAJ

DANIE DNIA – TUTAJ

Po drugie: zbiórkaTUTAJ

W najbliższy czwartek (13 grudnia) do naszego biura (ul. Podkościelna 5, lokal na I piętrze, w godz. 8-15) możecie przynosić rzeczy z listy przekazanej przez rodziców. Potrzebne są:

  • pampersy DADA rozm. 6
  • chusteczki nawilżane
  • mleczko do ciała NIVEA dla dzieci
  • żel do mycia ciała NIVEA dla dzieci
  • Sudocrem
  • Octanisepte
  • spray do higieny uszu
  • proszek do prania E (do koloru)
  • płyn do płukania Kłębuszek
  • Alfa Med do płukania jamy ustnej

Przydadzą się też ubranka:

  • bluzki rozm. 104/110
  • spodnie rozm. 98/104
  • skarpetki rozm. 27

Komentarz od redakcji: W tym przypadku prosimy Was o rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie.

Po trzecie: pieniądze

Rodzice Adrianka zrezygnowali z pracy, bo opiekują się chłopcem na zmianę. Lekarstwa, dojazdy do Krakowa, środki pielęgnacyjne, rehabilitacja – bardzo dużo kosztują, dlatego prosimy Was o wsparcie finansowe rodziny, którą czeka również remont domu, bo trzeba go przystosować do potrzeb Adriana.

Pomóc Adriankowi można, dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
Santander Bank
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: „1946 pomoc dla Adriana Krupy”

Wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Adrian:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Santander Bank
Title: „1946 Help for Adrian Krupa”

Aby przekazać 1% podatku dla Adrianka:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisać „1946 pomoc dla Adriana Krupy”

Adriankowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY. Odpowiedni formularz znajdziecie tutaj:

https://www.kawalek-nieba.pl/adrian-krupa/?fbclid=IwAR2e6NcgcCS_HMaRIV7DN0g70Eesa_DD9LgcEGFUWTCx0ZpdOcJA9HLlhD4




Napisz komentarz

Komentarze

Piotr 11.12.2018 13:05
☝️

marcin 08.05.2018 12:53
Ciekawe co wywęszy... :lol:

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaZapraszamy na zakupy do Galerii Gorlickiej przy ul. Legionów w Gorlicach, Galeria Gorlicka - Twoje Miejsce na Zakupy
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia chłopca Matematyczny talent z Biecza. Antek pokonał rywali z całego świata [FOTO] Kolejna edycja Międzynarodowej Olimpiady Online Arytmetyki Mentalnej już za nami, a wśród młodych talentów, które wyraźnie zaznaczyły swoją obecność, znalazł się Antoni Jonatowski. Prywatnie to uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu, a w rywalizacji pokazał klasę, która robi wrażenie nawet na tle międzynarodowej stawki.Data dodania artykułu: 17.02.2026 14:14Liczba komentarzy artykułu: 6Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 22zdjęcie przedstawia drogę i szyld przy drodze mcdonalds Komu potrzebny jest McDonalds w Gorlicach? W ostatnich dniach zapadł formalny krok, który w praktyce przesądza, że temat budowy restauracji McDonald’s przestaje być plotką, a zaczyna być inwestycją na konkretnym etapie procedur. Administracyjna decyzja wydana na poziomie powiatowym otworzyła drogę do realizacji obiektu gastronomii szybkiej obsługi. Od tej chwili dyskusja nie dotyczy już wyłącznie tego, czy sieć wejdzie do miasta, ale raczej jak mocno odczuje to rynek i gdzie dokładnie rozłożą się zyski oraz koszty społeczne.Data dodania artykułu: 07.02.2026 10:40Liczba komentarzy artykułu: 35Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w jubileuszu 75 lecia KGW w Bystrej Gmina Gorlice. Koło Gospodyń Wiejskich obchodzi 75-lecie istnienia [FOTO] Obecny rok jest wyjątkowym czasem dla Koła Gospodyń Wiejskich w Bystrej, które obchodzi jubileusz 75-lecia swojej działalności.Data dodania artykułu: 07.02.2026 19:55Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 5
ReklamaStand-up Grzegorz Dolniak - Kino Farys w Bieczu - 29 marca 2026
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama