Awansu nie ma. Ale jest 3. miejsce, jest podium!

  • 20.05.2018, 14:49 (aktualizacja 20.05.2018, 14:53)
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Awansu nie ma. Ale jest 3. miejsce, jest podium!
Siatkarze GKPS-u Gorlice zakończyli turniej finałowy w Miliczu, którego stawką był awans do II ligi rozgrywek. Podopieczni trenera Krzysztofa Kozłowskiego rozegrali trzy mecze, w których pokazali, że są godnymi rywalami dla najlepszych ekip w Polsce. GKPS Gorlice - FSKiP ECWBS Volley Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:13, 25:11) W ostatnim meczu turnieju gorliczanie podejmowali ekipę z Bydgoszczy. Tylko w pierwszym secie rywale byli w stanie nawiązać walkę z naszymi siatkarzami. Z każdą akcją dominacja gorliczan przybierała na sile. Mieliśmy ten mecz całkowicie pod kontrolą, wychodziło nam po prostu wszystko. Cieszymy się bardzo z trzeciego miejsca w tym turnieju. Cóż drużyny z Wyszkowa i Milicza były lepsza, któraś z tych ekip awansuje do II ligi. Życzymy im powodzenia i do zobaczenia za rok. Znów będziemy walczyć o awans - podsumowuje ostatnie spotkanie kapitan GKPS-u Przemysław Nikiel. MUKS Ziemia Milicka Milicz- GKPS Gorlice 3:0 (25:21, 25:14, 28:26) Kolejny mecz walki w wykonaniu gorlickich siatkarzy. Gospodarze, grając na swoim parkiecie, byli poza zasięgiem GKPS-u, przewyższając ich nie tylko warunkami fizycznymi, ale też i doświadczeniem. Powtórzył się scenariusz z poprzedniego spotkania, gdy podopiecznym Krzysztofa Kozłowskiego udało się zdobyć kilka punktów przewagi, i nie potrafili przypieczętować tego wygraniem akcji dających im seta. Ostatecznie awans do II ligi uzyskał zespół MUKS Ziemia Milicka Milicz, gorliczanie kończą tegoroczne rozgrywki na 3. miejscu wśród najlepszych ekip trzecioligowych, biorących udział w czterech ogólnopolskich turniejach finałowych.
Tomasz Stasiowski

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Autobus
Autobus 24.05.2018, 19:36
Panie Krzysztofie czy nie ma Pan czasem na drugie Janusz, bo zalatuje mi Pan Januszem polskiej siatkowki! Jeśli zna się Pan na tym sporcie tak jak na interpunkcji i ortografii to wszystko tłumaczy. Proponuję wrócić do czasów szkoły jeśli Pan ją ukończył i nauczyć się czytać ze zrozumieniem, zapewne przyda się to Panu w niejeden sytuacji w życiu. Za słownikiem panny szykiem :lol: Pozdrawiam :lol: :lol:
Krzysztof
Krzysztof 21.05.2018, 11:49
Słabiutko,przegrać dwa mecze z przeciętną drużyną mdo 0 i sie cieczyć .Nie ma czego.długo nie bedzie w Gorlicach siatkówki na poziomie .Hyba że amatorskim
zibi
zibi 20.05.2018, 15:53
Brawo chłopaki, pokazaliście klasę !!!! tak się reprezentuje Gorlice, walecznością, ambicją i charakterem. Brawo !!!!! Może by w końcu władza wsparła siatkówkę w Gorlicach???? Z roku na rok progres .... Panowie Burmistrzowie co wy na to???

Pozostałe