Czy pamiętasz poprzednie odsłony naszego portalu?

  • 03.03.2018, 09:00 (aktualizacja 23.02.2019, 16:50)
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Czy pamiętasz poprzednie odsłony naszego portalu?
Oddajemy w Państwa ręce czwartą wersję naszego portalu. Zapraszamy w swoistą podróż w czasie przez osiem lat funkcjonowania naszej witryny. Tak wyglądał portal na przestrzeni lat.

Gdy rozpoczynaliśmy przygodę z mediami internetowymi byliśmy bardzo niedoświadczeni i technicznie, i dziennikarsko.goorlice.pl

Nasza pierwsza produkcja nie zachowała się w archiwum. Pozostał po niej tylko pasek nagłówka z grafiką i motto początkującego portalu. Inauguracyjna odsłona była oparta o czysty język HTML, co powodowało, że aktualizacja sprawiała bardzo wiele problemów i była czasochłonna. Mimo wszystko, od 18 października 2010 portal cieszył uczestników projektu, co spowodowało, że coraz więcej osób angażowało się w spotkania, rozmowy i prace nad portalem z pasją. Witryna funkcjonowała od października 2010 roku do stycznia 2011 roku.


halogorlice 1.0

Bardzo ważnym okresem w istnieniu naszego internetowego czasopisma był styczeń 2011, gdy zdecydowaliśmy się na zastosowanie popularnego systemu zarządzania treścią. To właśnie na CMS-ie zbudowaliśmy naszą pierwszą odsłonę. Była kolorowa i ciekawa, zresztą zobaczcie sami na zdjęciach. Pierwsza wersja naszego portalu pracowała od 3 lutego 2011 roku do 23 kwietnia 2013 roku.

 
halogorlice 2.0

Kolejna odsłona portalu to skok technologiczny, który wyznaczył nam rozwój urządzeń mobilnych. To właśnie dzięki responsywności mogliśmy pochwalić się dostosowaniem modułów witryny do wszystkich urządzeń, na których wyświetlane było halogorlice. Druga wersja witryny funcjonowała od 24 kwietnia 2013 roku do 7 maja 2015 roku.

 

halogorlice 3.0

Ostatnia odsłona to projekt związany z naszą prezentacją dużych zdjęć w artykułach. Zdecydowaliśmy się na podział strony pod względem kategorii publikowanych artykułów. Odsłona funkcjonowała od 8 maja 2015 roku do 3 marca 2018 roku.


halogorlice 4.0

Obecna wersja portalu to kontynuacja projektu dużych zdjęć, odświeżona wersja responsywności oraz nowe funkcjonalności, których brakowało w poprzednich wersjach. 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe