Odbudować morale drużyny. Udało im się?

  • 10.02.2018, 19:34 (aktualizacja 11.02.2018, 10:03)
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Odbudować morale drużyny. Udało im się?
Ten zespół był od zawsze bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla gorlickiej drużyny. W pierwszej rundzie GKPS gładko zwyciężył Hutnika w Krakowie w stosunku setów 3:0. Jak było dziś podczas kolejnej potyczki tych zespołów?

 

GKPS Gorlice - Hutnik Kraków 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)

To był świetny mecz podopiecznych Krzysztofa Kozłowskiego, którzy nie pozwolili na wiele krakowianom. Bardzo dobra gra na środku Marcina Góry i Gniewka Krupczaka oraz reszty zespołu prowadzonej przez rozegranie Przemysława Nikla, zapewniło gorliczanom kolejne cenne 3 punkty.W dwóch pierwszych setach zawodnicy z Krakowa nawiązywali wyrównaną walkę do stanu 9:9 i 8:8. W kolejnych akcjach nasi siatkarze, dzięki mocnej zagrywce i skutecznie wyprowadzanym kontratakom, rozpoczęli budowanie przewagi, którą udawało im się utrzymać do końca.

Set trzeci od początku toczył się przy sporej przewadze naszej drużyny (4:0), która w każdym z kolejnych ustawień zdobywała po kilka punktów z rzędu.

Cała drużyna zaprezentowała się naprawdę dobrze. Widać, że po wpadce w Laskowej zespół powrócił do dobrej dyspozycji.

Z jednej strony szkoda więc, że kolejne spotkanie zostanie rozegrane dopiero 3 marca w Olkuszu, natomiast z drugiej będzie czas na powrót do zdrowia nieobecnych w dzisiejszym meczu zawodników (M. Bąk, K. Gubała, A. Gryga, P. Juruś).


źródło: gkps.pl


 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe