Które drzewko najpiękniejsze? Głosujmy!

  • 19.12.2017, 09:53
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Które drzewko najpiękniejsze? Głosujmy!
Jeszcze do jutra możemy oddawać głosy w konkursie na najpiękniej przyozdobione drzewko na naszym rynku. Przypomnijmy, że to właśnie uczniowie mieli za zadanie przygotować ozdoby, które będą towarzyszyły nam w czasie świąt.


Uwaga: głosujemy na profilu FB UM Gorlice klikając "lubię to!" pod tym zdjęciem, które pokazuje najpiękniejsze naszym zdaniem drzewko.

"W tym roku, prócz pięknych zapachów płynących ze stoisk, żywej szopki, czy Świętego Mikołaja, świąteczny klimat zapewnili nam także uczniowie gorlickich szkół! J

Tuż przed rozpoczęciem tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego dekorowali lipy, stojące na płycie Rynku, wzdłuż ulicy Mickiewicza!

Wtedy też rozpoczął się konkurs, w ramach którego gorlickie szkoły rywalizują w street-arcie, zwanym Yarn bombingiem."


 


"Każda ze szkół miała do dyspozycji dwa drzewa, które „ubrała” w ozdoby przygotowane ze skrawków materiałów, np. szalików, tworząc niepowtarzalny, świąteczny klimat. Wszyscy dwoili się i troili, by drzewka prezentowały się najlepiej.

Z pewnością im się to udało, ale musimy wybrać te najpiękniejsze. Kto zwycięży w tej świątecznej zabawie, możecie zdecydować także Państwo".

UM Gorlice zachęca do głosowania na szkołę, której dekoracja najbardziej przypadła Wam do gustu. Zdjęcia na profilu FB UM Gorlice przedstawiają prace wykonane przez daną szkołę.

O wygranej w tym roku decyduje ilość oddanych przez was głosów - like`ów, ilość reakcji pod zdjęciami „świątecznych drzewek” oraz Komisja Konkursowa, która będzie dbała o prawidłowy przebieg konkursu.

Nagrodą w konkursie jest tablet graficzny ufundowany przez Aptekę Społeczną.

Głosować można do 20.12.2017 r. do godz. 12.00 na profilu facebookowym Miasta Gorlice.


 


 

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 31.12.2017, 07:35
Paskudztwo i bezguście!!!
Ew
Ew 29.12.2017, 11:38
hahaha .Jadę sobie z żoną przez rynek a ona mówi tak :'' Jeju , myślałam że kogoś powiesili '' :)Ja daruję sobiee komentowanie tego pomysłu .
Gorliczanka
Gorliczanka 23.12.2017, 12:12
Rywalizacja między lumpeksami..

Pozostałe