Moszczenica Samorządowym Liderem Edukacji

  • 13.12.2017, 13:11
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Moszczenica Samorządowym Liderem Edukacji
Gmina Moszczenica uzyskała właśnie prestiżowy tytuł "Samorządowego Lidera Edukacji" Co oznacza to wyróżnienie i jak może przyczyniać się do dalszego rozwijania oferty edukacyjnej w naszym regionie?


9 grudnia 2017 roku Gmina Moszczenica na uroczystej Gali Finałowej w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymała tytuł „Samorządowy Lider Edukacji”.
Certyfikat odebrał osobiście Jerzy Wałęga Wójt Gminy Moszczenica.

W uzasadnieniu przyznania tytułu napisano, że Gmina Moszczenica posiada wszelkie możliwe środki i potencjał do dalszego poszerzania swoich kompetencji managerskich i dynamicznego rozwoju w kontekście zapewniania wysokich standardów wychowawczych i edukacyjnych.

Tak przygotowana i rozbudowana oferta kształcenia z czasem może okazywać się konkurencyjną pod względem propozycji większych ośrodków oświatowych prowadzonych przez sąsiednie organy administracyjne. Dostrzegając niewątpliwe możliwości dalszej progresywności na polu edukacji w gminie, recenzenci uznają za stosowne uhonorować gminę Moszczenica tytułem „Samorządowego Lidera Edukacji” dając tym samym wyraz uznania dla już poczynionych przedsięwzięć i niestrudzonego poszukiwania nowych rozwiązań w zakresie rozwijania lokalnej oświaty 

źródło: UG Moszczenica

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe