Za kilka dni poznamy nazwiska laureatów

  • 29.11.2017, 11:41
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Za kilka dni poznamy nazwiska laureatów
Niecały tydzień dzieli nas od zakończenia tegorocznej edycji konkursu "Mój Beskid Niski", w którym młodzi fotografowie prezentują swoje prace. Czym w tym roku zachwycili jurorów? Kto zgarnie zwycięski laur? Tego dowiemy się już niedługo!


Gorlickie Centrum Kultury, Dom Polsko-Słowacki w Gorlicach, Urząd Miejski w Gorlicach, Centrum Kultury i Turystyki - Dom Polsko-Słowacki w Bardejovie oraz Okręg Górski Związku Polskich Artystów Fotografików serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy pokonkursowej „Mój Beskid Niski”.

Wernisaż: 5.12.2017 r. (wtorek), godz. 11.00 w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1.

Wtedy też poznamy nazwiska młodych fotografów, którzy zaprezentowali się najlepiej w tegorocznej edycji konkursu.


 


Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny „Mój Beskid Niski” organizowany jest od roku 2011 przez Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Urząd Miejski w Gorlicach oraz Centrum Kultury i Turystyki - Dom Polsko-Słowacki w Bardejovie.
Adresowany jest do młodzieży szkolnej. Jego celem jest uchwycenie piękna i specyfiki Beskidu Niskiego, ukazanie niepowtarzalnych, charakterystycznych dla tego regionu elementów i zjawisk. Konkurs odzwierciedla polsko-słowacką współpracę na niwie kultury i przyczynia się do edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży.
Wszystkim uczestnikom daje wyjątkową możliwość porównania umiejętności twórczych i wrażliwości estetycznej z innymi uczniami z Polski i Słowacji.

Wystawa czynna w dniach 5.12.2017 r. - 10.01.2018 r.


 


 

 

Monika Kulka-Smołkowicz

Zdjęcia (1)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe