Telewizja Polska nie odbiera? Zgłoś to!

  • 17.11.2017, 17:08
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Telewizja Polska nie odbiera? Zgłoś to!
Czy masz problem z dobry odbiorem telewizji naziemnej? To może nie być wina telewizora, ale problem systemowy - zgłoś trudności, a być może uda się pomóc.

Na prośbę Rady Programowej Oddziału TVP SA w Krakowie UM Gorlice zwraca się do mieszkańców powiatu gorlickiego o przesyłanie informacji o występujących w naszym regionie problemach z odbiorem telewizji naziemnej.Jakich informacji oczekujemy?
- nazwa miejscowości (dzielnica, przysiółek, ulica), w której są problemy z odbiorem telewizji naziemnej,
- opis problemu (np. brak sygnału, słaby sygnał, słaba jakość odbioru, brak niektórych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej).

Informacje prosimy przesyłać na adres: [email protected] Zebrane informacje zostaną przekazane do Oddziału TVP SA w Krakowie i posłużą do podjęciach kroków, zmierzających do poprawy zasięgu i jakości odbioru telewizji naziemnej w województwie małopolskim.Mimo cyfryzacji przekazu telewizyjnego na wielu terenach w naszym regionie występują problemy z odbiorem telewizji naziemnej. Teren Małopolski obsługuje obecnie 9 nadajników, emitujących multipleks MUX 3 i dwa nadajniki z terenu województwa śląskiego (emisja wersji regionalnej TVP Kraków) oraz 32 stacje doświetlające. Jednak pomimo tak dużej ilości nadajników, ze względu na przeszkody terenowe odbiór w niektórych rejonach jest zakłócony i dotyczy to głównie powiatu olkuskiego, gorlickiego oraz okolic Skawiny.źródło: UM Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

adam1
adam1 18.11.2017, 15:57
Dostali juz w tym roku od "dobrej zmiany" prawie 2 mld zł. Jeszcze im mało? a gdzie pieniadze z reklam i abonamentu? Czy prezesi telewizji i prezenterzy musza zarabiac miliony?
Teodor1
Teodor1 18.11.2017, 13:57
Żadna strata - takiej propagandy i robienia ludziom wody z mózgu jak w TVP nawet za Urbana nie było.
Paweł
Paweł 18.11.2017, 09:14
Nowy pomysł na ściągniecie z "opornych" abonamentu radiowo - telewizyjnego? Zgłoś nam, że jednak oglądasz TVP!!
robol
robol 17.11.2017, 18:47
:lol: tak zgłoś a my sprawdzimy czy płacisz abonament :-*

Pozostałe