PRZECZYTAJ

Miłe złego początki?

Końcówka rundy jesiennej tegorocznego sezonu IV ligi nie należała do udanych dla piłkarzy Glinika Gorlice. Tydzień temu gorliczanie polegli na stadionie w Rytrze, dziś przed własną publicznością musieli przełknąć znów gorycz porażki.

Glinik Gorlice - MLKS Polan Żabno 1:4 (1:2)

brakmi: Serafin 33` - Motyka 6`, Pikul 41`, Radoń 55`, Radoń 58`

Kolejny słaby mecz gorlickich piłkarzy. Niestety powtórzył się scenariusz wielu ostatnich spotkań, w których biało-niebiescy szybko stracili gola już w pierwszych minutach spotkania. Gdy w 33 minucie Arkadiusz Serafin zapewnił biało-niebieskim wyrównianie, wydawało się, że Glinik ma mecz pod kontrolą i jest w stanie powalczyć z rywalem. Niestety jeszcze przed przerwą prowadzenie, swojej drużynie, przywrócił Adrian Pikul.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia gości, którzy przeprowadzili dwie akcje, dające im w ciągu dwóch minut dwie bramki. Egzekutorem obydwu został Łukasz Radoń. Gorliccy piłkarze nie byli w stanie podjąć już w tym spotkaniu walki.

Piłkarze Glinika Gorlice w 15 meczach rundy jesiennej zgromadzili 25 punktów, co daje im w tym momencie 3 miejsce w tabeli rozgrywek grupy wschód  IV ligi małopolskiej

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
8.  Olimpia Pisarzowa 15 22 7 1 7 27-25 4 1 2 15-10 3 0 5 12-15
9.  Sandecja II Nowy Sącz 15 20 6 2 7 32-30 4 2 0 21-5 2 0 7 11-25 1 3 1 0 0 4-0
10.  GKS Drwinia 14 20 6 2 6 20-20 5 2 1 13-6 1 0 5 7-14 1 0 0 0 1 0-4
11.  Tarnovia Tarnów 14 19 5 4 5 19-19 3 1 3 13-10 2 3 2 6-9 1 1 0 1 0 1-1
12.  Wolania Wola Rzędzińska 15 19 5 4 6 23-19 4 2 2 15-8 1 2 4 8-11 1 1 0 1 0 1-1
13.  Watra Białka Tatrzańska 14 17 4 5 5 18-30 4 2 2 13-15 0 3 3 5-15
14.  KS Tymbark 13 12 4 0 9 11-36 1 0 6 4-24 3 0 3 7-12
15.  Poprad Rytro 14 8 2 2 10 12-30 2 1 5 9-16 0 1 5 3-14
16.  Tuchovia Tuchów 14 7 1 4 9 18-33 1 2 4 8-13 0 2 5 10-20