Zostań jednym z Aniołów Artura

  • 06.11.2017, 15:18 (aktualizacja 06.11.2017, 18:51)
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Zostań jednym z Aniołów Artura
Nie potrzeba miliona ani kilkuset tysięcy. Mama niepełnosprawnego Artura prosi o pomoc w zebraniu 10 000 złotych. Brakuje coraz mniej! Dzięki temu możliwe będzie zrealiowanie marzenia o zakupie samochodu niezbędnego do przewożenia Artura Dyląga z Lipinek.

 W chwili publikacji tego tekstu na liczniku zbiórki, którą zorganizowali najbliżsi rodziny Dylągów jest już 56% potrzebnych środków. Zbiórka widoczna TUTAJ.

Tam znajdujemy poruszającą historię Rodziny:

"Witam, nazywam się Marta Dyląg. Od 2002 roku jestem wdową i wychowuję swojego niepełnosprawnego syna Artura. Artur choruje na dziecięce porażenie mózgowe, w wyniku którego swoje życie spędza na wózku inwalidzkim. Mój mąż zginął tragicznie podczas prac budowlanych.

Mieszkamy w niewykończonym domu, ale to nie jest problem, który nas nurtuje. Artur musi dojeżdżać do lekarzy, na rehabilitację i warsztaty terapii zajęciowych, dlatego tak ważny jest dla nas samochód. Teraz mamy volkswagena golfa II, ale auto musi zostać zezłomowane, gdyż jego stan techniczny nie pozwala na korzystanie z niego, a już na pewno na przewóz tak chorej osoby jaką jest Artur.

Samochód w dzisiejszych czasach jest niezbędny do codziennego użytku. Dlatego apeluje z całego serca do ludzi dobrej woli o pomoc w tym trudnym dla nas momencie. Nie jestem w stanie zakupić nowego samochodu z tych pieniędzy, które mam na życie. Mój syn cierpi i ma wiele chorób. Bardzo liczę na waszą pomoc. Wiem, że są na tym świecie dobrzy ludzie o dobrych sercach. Będę się za was modlić, a kiedy wy będziecie w potrzebie, na tyle, ile mogę, pomogę."

Czy zostaniesz jednym z Aniołów Artura, który przybliży go do zakupu tak potrzebnego samochodu?

Pieniądze można wpłacać tutaj: POMAGAM.PL – „NA ARTURKA”za: e-lipinki, pomagam.pl

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe